Sipaydi ye Yardım lütfen

kırklareli mi soğukk allah allahhh kışın gttıysen heryer soğuk yavrucummm :roflol: sen yazın git tam tersii aşırı sıcakkk

kışın gittik canım.
ama biz bide boş eve gittik soba yak mangal derken daha çok üşüdük

ya benim listemde bu
başka eklenmesi gereken bişey var mı ?

birazcık incelememe lazım Şeniz

incle bakalım
senin listenden falan aldım bi kısmını
bende olanlar
böyle bir liste çıktı ama
daha eksik eminim çoktur

kırmızılar aldıklarınmı canım

dün gece hakana o beğendiğim gelinliği gösterdim modelini beğendi..
ama kumaşunu beğenmedi tülden hoşumuza gitmişti bizim öyle güzel olur falan dedi...
düşünüyorum da çok uğraşıcaz düğünde çok strese giricez sakinleştirici mi kulansam :jeyyar:

sakinleştiriciyi bize değilde ailelere vermek lasım bizi geren onlar canım özellklede erkek tarafına ve görümceye onlar bizi germese biz hiçç kavga etmicez işimize burunlarını sokamasa aramzda anlaşp herseyn ortasını bulabılıoruz biz nişanlmlaa lmaz:

evet seacım kırmızılar aldıklarım

speddym sakinleştiriciye gerek yok
böyle daha hoş olur diceksin olcak bitcek

:Saruboceq::Saruboceq: çok şükür öyle sorunum yok 2 görümcem var bide kayınvalidem tabi :Saruboceq:
ama benim sorunum kendimden ben sabredemem falan diyorum bazen delikafaduldendelikafadulden

:Saruboceq::Saruboceq: çok şükür öyle sorunum yok 2 görümcem var bide kayınvalidem tabi :Saruboceq:
ama benim sorunum kendimden ben sabredemem falan diyorum bazen delikafaduldendelikafadulden

bnde 1 görümce var ama 5 taneye bedel ama sanki o evlenicek geri hersey onun istediği gibi olsun istio ama onu takan yok ama yınede sinek küçük ama mide bulandırıo işte canımm :bbo:

bnde 1 görümce var ama 5 taneye bedel ama sanki o evlenicek geri hersey onun istediği gibi olsun istio ama onu takan yok ama yınede sinek küçük ama mide bulandırıo işte canımm :bbo:

haklısın fazlası da çekilmez. biizm şimdilik problemimiz yok birisi benimle diğeri zaten evli falan bayanssulusmile

Çok lazım oluyor, es geçme benim annem almamış çeyizime(ciddi ciddi almadı)
evlendikten sonra çok ihtiyaç duydum:roflol: meğer en önemlisiymiş

anneme hemen söylemem lazım acilen alsın buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

kızlar hotpoint ariston ve samsung beyaz eşylar nasıldır ?

elektro worldde kampanya var
buzdalabı hotpoint ariston-699
bulaşık makinası hotpoint ariston- 499
çamaşır makinası hotpoint ariston 6 kg- 499
çamaşır makinası samsung 7 kg - 599
buzdolabı samsung - 1099

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…