Sipaydi ye Yardım lütfen

Tamam canım bakarız. Benim kına için bütçem kısıtlı olur diye düşünüyorum.
öLE uyguna gelirse çok iyi olur

Kızlar biz düğünden bir ay önce filan alışverişe çıkıcaz =)
Hem nişan alışverişi hem düğün alışverişi olucak =)

ayy kzlarr nekadar eksik varyaa bakalım biz 1 ayda nasıl gelicez üstesnden herhalde düğüne bitmiş bi şeklde girerizz )

Kızlar bimde katı meyve sıkıcağı geliyomuş. Sizce nasıldır. 69 lira. chef marka baksanıza bi.

günlük yemek takımım yokkk maaşımı alımde onuda çıkarıcam aradan gecen gun saç kurutma mak.aldım bosch dan 100 tl çok güsel güçlü baya benm saçları anca kurutur azaldı yaa çeyiz eksiğim her ay borç ödüorum işte bulaşk mak.elektrk süpürgesi aldım boschdan o borçm bi bitse rahatlıcam 3 taksit verdm daha 4 ay kaldı ;(

her ay borç ödüyosun ama azaltıyosun bak ne güzel. ben daha başlayamadım bişeye.
para biriktiriyorum. hepsini topluca ocakta alıcam param yettiği kadar. kalanlarıda nisanda filan alırım.

Tamam canım bakarız. Benim kına için bütçem kısıtlı olur diye düşünüyorum.
öLE uyguna gelirse çok iyi olur

tabi canım bi eminönüne gittiğimde bakıcam modellere falan kaydirigubbakcemile2
duruma göre olmadı beraber bile gidebiliriz yerimseniben çok daha uyguna gelir senin kına da kaç kişi olur ki kaç kişilik alacaksın kınaları

Kızlar bimde katı meyve sıkıcağı geliyomuş. Sizce nasıldır. 69 lira. chef marka baksanıza bi.

benim evde olmasa düşünürdüm hatta arçelikten de alacaktım seviyorum meyvesularını.
ama evde var almadım. modeli güzel gibi. int araştıralım

SEA sen neler yaptın çeyiz falan ne durumda yerimseniben bizden hemen sonrasın

bu yazıyı görmedim.
saç kurutmaytı pahalı almışşsın akannehir yemek takımı için de eminönü bak yarı fiyatına alırsın.. fisfisfis

kINada kaç kişi olur bilmiyorum. Onun içinde ortalama bi liste yapmam lazım.
50 kişiyi geçmez. Belki okadarda olmaz diye düşünüyorum.

Yavrucum eksik az kaldı benim yaaa herseyimi aldım ben eksik listemi yazım siz değerlendirin ;

Eksik Listem ,
Günlük yemek takımı porselen,
cezve takımı,
çay bardak su takımı,hani şu yaldızlı olanlardan anlamşsnzdr
banyo takımı sabunluk pamuklk fırçalık vs..
en son ay da mutfak plastık grubunu alıcam

aklıma gelenler bunlar şmdilk kzlar geri kalan her seyımı aldım odamın yarısı kolı dolu annem artık çıldırıo git artık dio yatak odasında havlularım hurc içinde orası dolu,bazaların altı mutfak robotlarım nevresim takımlarımla dolu,portmantonun üstü tencere takımlaryla dolu annem kafayı yıo artıııkkk ) bayanssulusmile ama ben havamdayım yinedee zemuszemus

kINada kaç kişi olur bilmiyorum. Onun içinde ortalama bi liste yapmam lazım.
50 kişiyi geçmez. Belki okadarda olmaz diye düşünüyorum.

bizim 100 kişi bulur annem Liste yapmış 75 kişi eee benimde arkadaşım var çevreden falan guclubacismileguclubacismile

azaltmışşsın iyi canım eksik bitmiyor malesef.
her eminönüne gittiğimde yeni eksikler geliyor aklıma opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Azaldı canım ama yinede her gördüğümü alasım gelio belki ihtıyacım olmıcak hiçç ama hoşuma gıdıo almak istıorum ben nişandan snraa aldım çogunu 1 yıldr nişanlıyım çnkü bır anda olmaz parada bırıktıremıorum alıp ödemeyi mantıklı buldm öylede yaptım iiyiki yapmışm çok rahat kafam şuan eksklerımıde yavaş yavaş alırım zemuszemus zamanda hemen gecsede siz evlensenz çnkü sıra bana gelicekkk sositososito

BENDE mart ayında başladım daha 1 yıl bile olmamış nişandan önce başladım.
eksikleirmi yazıyorum aldıklarımı da yoksa 5'er 5' er alırım çünkü ohaoldumsmileohaoldumsmile

BENDE mart ayında başladım daha 1 yıl bile olmamış nişandan önce başladım.
eksikleirmi yazıyorum aldıklarımı da yoksa 5'er 5' er alırım çünkü ohaoldumsmileohaoldumsmile

bizimde nişan kasım ayındaydı kasımda 1 yıl olucak nişan aralık ocak gibi almaya başladım işte nişanlmda katkıda bulundu paramın yetmediği yerde bi sene olmadan bnde bayaa azalttım işte ama harbiden bı hesaba vursam kaç milyar yapar hee CADIARZU

beraberce elbirliği ile bitirmişsiniz ne güzel kaydirigubbakcemile3

beraberce elbirliği ile bitirmişsiniz ne güzel kaydirigubbakcemile3

evet sağolsun her konuda destek oldu biara işten ayrıldım 1,500 tl borcum var daha yeni yapmışım borcu işe girene kadar 3 ay taksitlerimi nişanlm ödedi benim çeyizim ödemek zorunda değil sonuçta ama beraber girioruz bu yola o aldıkalrını bnde kullanıcam sonuçta dedi sağolsunn Allahım herkesin gönlüne göre versim ben çok şanslı oldugumu hissediorum eş konusunda Allahta herkese isterimki bnm nişanlm gibi eş nasip etsinn
:uhm:
Buarada bişi sorucam yaa mıkrodalga fırın aldınızmı ? Zararlı die nişanlm aldrmıo bana ama bence çok gerekli çalışan bi bayan için özellkle zamandan tasarruf bnde kararsız kaldım ne yapım kzlarr ?

3 haftalık evli biri olarak sana cevap vereyim. Ben mikrodalga fırın almadım. Çünkü mutfağım küçüktü ve onda yapabileceğim şeyler sınırlıydı. İlerde daha geniş bir evim olursa alırım. eğer yer problemin olmazsa ve çok sık kullanırım diyorsan alabilirsin. ama içini rahatlatmak için önce biraz araştır. Bİr de burdaki arkadaşlardan duymuştum mikrodalga özelliği olan fırınlar da varmış. Öyle bir şey de düşünebilirsin.

Evet bnde duydum zaten öle fırın bulursam alırım yerden kazanmış olurum tavsiyen için teşekkürler hertürlü tavsiyeye de açıgım bilginiz olsun yanii insanın kafası çok karışıo a.s.

Ben günlük yemek tabağı da almamıştım. Düğüne belki güzel şeyler gelir aralarından elerim diye. minik kaseler geldi gayet güzel onları kullanıyorum. Ancak günlük için bir şeyler gelmedi onları da annem yeni aldı =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…