Sipaydi ye Yardım lütfen

burası istanbul reklamı geldi aklıma gamyoncuiremsu
bi tarafını sıkıp 1 kez girmezsen borcun içine çok zor canım malesef
kızmaktan değil ama bana hakanda söyledi 6 ay bekleyelim sonra girelim dedi..
ama mantıklı düşünelim. 6 ay kira tatlı gelecek dur biraz daha 5 ay daha derken ev işi uzayacak. başından sıkıp girersek devamı gelir sonuçta bura da en düşük ev kirası 700 tl. :1no2:

hİçte bile öle düşünme.
Hayatın kira ödeyerek geçeceğine ve bunun sonucunda hiç bişey sahibi olamayacağına
Kredi ödemekle geçsin bir kısmı.
Elbet ödersiniz biter. Baktınız sıkışıyosunuz ilerde Sizinkilerde yardım ederler.
şU düğün bittikten borçlar bittikten sonra. Herşey güzel olur merak etme.alkisalkisalkis

evet canım bizim 4 yıl kaldı annemlerin yani ev için :1ninca::1ninca:
darısı başımıza elbette babam diyor zaten kendi kredim bitsin alıcam yükünüzü.
4 yıl sabredicez yani Allah'ın izniyle CADIARZUCADIARZU
babam emekli olursa ben krediden çıkıyorum 400 TL bi süre cebime kalacak sonra kendi evimiz için krediye giricezz

Ayyy kzlarr aynen kredii borçu bizede girecekkkk )))

sana da kolay gelsin madem

Son düzenleme:

Bencede baştan girin ya. Kiralar hak getire.
Dediğin gibi diğer türlü sürekli ertelenir.
kİRaya yerleştikten sonra biraz daha biraz daha oturalım derken uzar da uzarrrr..

İşte senin babanın yükü bitince 4 sene sonra.
Kayınbabanında borçları biter. Tek oğlu sonuçta.
İki elden hiç yoktan sıkıştığınız yerde destek olurlar.
Bide bakmışınız eviniz olmuş.

Bencede baştan girin ya. Kiralar hak getire.
Dediğin gibi diğer türlü sürekli ertelenir.
kİRaya yerleştikten sonra biraz daha biraz daha oturalım derken uzar da uzarrrr..

inşallahj canım evi allaım bende öderim.
kimseden yardım istemeden yeterki herşey tıkırında gitsin
kredi versinler ohaoldumsmileohaoldumsmile

Tşk ederim canım elalemin evine her ay 600 700 vereceğime kendi evime 1000 tl öderim en azından her gecen ay beim için evime bir adım yaklaşmamı sağlar ama öbür türlü sonu yokk kiraa insanın zoruna gider her ay başkasının eline para saymakk laelaelaelaelae

bende sendenim işte aklinialirimsmile
boşuna havaya para ödemek zor gelicek biliyorum lmaz:lmaz:

bende sendenim işte aklinialirimsmile
boşuna havaya para ödemek zor gelicek biliyorum lmaz:lmaz:

o yusden en mantıklısı küçük olur ilk etapta ama benim olur zaten şmdiden 15000 takım var düğünde de 2 katı olur allahn izniyleee evin peşinatı cıkar işte alırıs bi şeklde yaa Allah verir kolaylığını sıkmayın okadar canınızı zemuszemus

bakıcaz neler olacak.
düşünmemek en iyisi akşam olsun evde çok işim var bakıma sokucam kendimi.

Ay benmde çok işim var yazlık kıyafetlerimi yıkayıf ütüleyip kaldırmam lasım yaza hepsini açmıcam direk kndı evıme götürcem o kargaşada bide onlarla uğraşamam bunu halletmem lasım hem dolabımda ferahlar bıras off off çok iş var çoookk bu akşamda aşk ve ceza var her akşam bı şi çıkıo hiç bişey yapamıorum yaaa yazlk ayakkabılarımı kaldrdım alsanaalsanasmile

yazlıklarımı kaldırdım.
ama düzenlemedim bi daha açarım balayı için bavul yapıcam çünkü :hulya:

yazlıklarımı kaldırdım.
ama düzenlemedim bi daha açarım balayı için bavul yapıcam çünkü :hulya:

Balayı bavulumu kendi evmde yaparım p.tesi gitmeyi düşünüoruz çnkü pazar akşamı yaparım bavulumuzu aşkmla ikimizin kıyafetlerini koyarım çantayaa oy kurban olurummm olumunekankayizsmile

Balayı bavulumu kendi evmde yaparım p.tesi gitmeyi düşünüoruz çnkü pazar akşamı yaparım bavulumuzu aşkmla ikimizin kıyafetlerini koyarım çantayaa oy kurban olurummm olumunekankayizsmile

ben önceden hazırlıucam işte.
evde bide onlarla uğraşamam balayına götüreceklerimi bavula eve götüreceklerimi hurca atıcam. kısmetse. biz ertesi gün gidicez zaman kaybetmemek için gamyoncuiremsu

ben önceden hazırlıucam işte.
evde bide onlarla uğraşamam balayına götüreceklerimi bavula eve götüreceklerimi hurca atıcam. kısmetse. biz ertesi gün gidicez zaman kaybetmemek için gamyoncuiremsu

yok biz pazar günü evimizde dnlencez p.tesi gidicez kısmetse Allahım o gunleri gösterir inş.. :Saruboceq:

Birazda saç makyaj resimleri eklim =))

Ben saçımı düğünde açık veya yarım toplu yaptırıcam kızlar.
Tam topuz istemiyorum. Belki topuz kınada yaptırırım. aMa düğünde toplatmıcam hepsini

Favorim bu saç ve taç :lepi:

Şimdi gelelim beğendim saç modellerine sırayla.

Buraya da eklim :lepi:

o sarı saç çok güzel ama sarı olduğu için güzel siyahta yada koyu da öyle durmaz.

bak bunu da alabilirsin çok güzel kına için bu tarz bişey istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…