SİNSİ BİRİ

benımde zoruma gıderdı en samımı oldugum komsum benım haberım olmadan kızımın çöpünü 15 yas buyuk bırıyle çatmaya calısmasına hemde aynı yas farkından esımle sorun yasamıs ayrılmısım bunuda bılıyor olmasına ragmen. oyuzden annenızden habersız sıze gızlı soyluyor kadın zaten. sız ıstıyorum dersenız anne karsı cıkamayacak guya resmen sinsi. kaynına yaranmak caka satmak ıcın kımseyı umursamayan gereksız bır kadın.

evlere gırıp cıkıyordur herkes dıkkat etsın dıye annenız rezıl edıcem demıstır yanı gorustugumuz kısılere anlatacam anlamında yoksa rezıl edıp napıcak sacından tutup yolda suruklemeyecek ya.

ben olsam bende aptal yerıne hıc yerıne konuldugum ıcın bende aynı sert tepkıyı verırdım

Muhabbetin devamı da var aslında. Delimidir nedir annemin yaşı 42 diyince kendi zeka çerçevesinde ona mı alalım o zaman diye şaka yapmaya çalışmıştı. Anneme anlatmadım duysa beter eder onu
Ne terbiyesiz bir kadınmış.
Buraya kadar yaş farkı bazılarına normal geliyor deyip önemsememiştim. 38 yaşında adamı kendi kız kardeşine düşünür mü? Sinir oldum. Annenize bırakın.

Kavag cıkarsa benım ıcınde agzına şöyle okkalı bir tane çakar mısınannene mi alalım o zaman ne demek? Terbiyesiz. Annen arasında 15 yaş olan babanla boşanmasının aradaki yaş farkından dolayı olmasını makul karşılıyorum. Evet yaş farkı bazen sorun oluyor. Ama benimde eşimle 14yaş fark var aramda ama sorun olmuyor. Kısaca kişiden kişiye değişen bir durum. Kimisi 25yaşında 45gibi hissettirir kimisi de 45ten 25i yaşatır. Ama 23 yaşındaki birine bu yaş ve tarzdaki birini yakıştıran utansın terbiyesiz kadın. Muhattap olmayı kesin bence

Annen 55 60 yaşlarında bir kadın olsaydı eğer 38 yasindaki adamla görüşür muydun?

Siz 23 yaşındasınız ve size 38 yaşında birisini yakıştıran kişi sizi düşünüyor olamaz. İyi niyetli de olamaz bence... Ağzının payını vermelisiniz...

Komşu iyi niyetli gelmedi bana, annenizle bu kadar yakınkken direkt size söylemesi bile art niyetli bence. Annenizin yerinizde olsaydım tepki verirdim bende.

23 yaşında pırıl pırıl bir genç kızın
O kartla işi ne ya
Bende bozulurdum annen olsam
Sana en fazla 27-28 yani
38 ne ya
Baba mı diyecen adama!
Evlilik 3-5 günlük iş değil
Çürütürsün ömrünü o adamla söyleyeyim
Bide kıymet bilir diye kandırırlar
Neyin kıymetini biliyor taze et olarak göremez kimse beni
Banada bulmuşlardı ki ben 30 yaşlarındayım
Adam 47 mi ne
Dedim çüşş ya
Orda durun bakalım
Düşmedik o kadar
Hasta mı bakıcam

Suç sizde daha 23 yaşındasın acelen nedirki konu komşunun görücü bulmasına izin veriyorsun böyle izin verirsen 45 50 yaşında bile kısmetin bulunur
Evleneceğin insanı kendin bul

Aynı hatayı bi ara ben de yaptım. 23 yaşındayken 36 yaşında biriyle nişanlandım. Neyse ki kısa sürdü. Aman diyim. Yalnız benim rahmetli babamla annem arasında da 10 yaş vardı ve mutluydular. Ben biraz da ona dayanarak yaş farkını sorun etmemiştim ama şükür ki evlenmedim

Konunun annemin genç olmasıyla ilgisi yok. Konunun adamın nerdeyse annemle aynı yaşta olacak kadar benden büyük olmasıyla ilgisi var. Doğru algı lütfen.
Onu anladık. Ondan dolayı bu soruyu sordum zaten velev ki annen kadar büyük değil. Olur muydu dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…