SİNSİ BİRİ

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
234
208
28
Merhaba,
Geçenlerde yaş farkı ile ilgili bir konu açmıştım konunun dert olacağını bilemedim.
Konşumuz kaynı için beni beğendiğini tanıştırmak istediğini söyledi yaşı 30 civarı dedi daha önce o yaşta biriyle arkadaşlık etmediğim için sormuştum bunu. Kadın numaramı aldı. Dün gece mesaj atmış numaranı veriyorum X kişiye tamam mı diye. Tam yaşını öğrenebilir miyim dedim adam 38 yaşındaymış el insaf benden 15 yaş büyük.
Dedimki abla benim annem 42 yaşında. 38 yaşında biriyle olmam mantıklı mı sence dedim, ikna etmeye çalıştı reddettim orda konuşmayı kestik.
Anneme söyledim o şaşkınlıkla anne komşunun sana alıcam dediği kaynı 38 yaşında dedim. 15 yaş farkı görünce deliye döndü nasıl böyle birşeyi aklından geçirir onu rezil edicem dedi. Kadını bi kere reddettim zaten yüzyüze bakıyoruz kötü olalım istemiyorum. Zaten mesafe koydum kadınla arama ama annemin vericeği tepkiden korkuyorum.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncelleme: Annen niye böyle çıkıştı diye soranlarınız olmuş. Babamla aralarında 13 yaş vardı 5 sene önce ayrıldılar. Aynı şeyin başıma gelmesinden ve mantıklı bir insanın 15 yaş farka rağmen bana yakıştırma yapmasına sinirlenmiş. Çünkü kadınla bayağı samimilerdi. Üstelik kadın annemden gizli anlatmış bana. Ben ilk annemle konuştuğunu sanıyordum.

Son düzenleme:
Evet ayıp etmiş ama rezil etmek biraz fazla değil mi? İstemezseniz kadınla görüşmezsiniz olur biter.

On gün sonra bir arkadaşımın düğününe katılacağım. Eşiyle kızın arasında 16 yaş fark var.

Demiştim kı kıza, bu yaş farkını problem etmedin mi? Ettim abla, dedi. Tanışmak bile istemedim. Ama tesadüfen bir şekilde tanıştık. Al bak, şimdi evleniyoruz.

İnsanın birini görmeden, yan yana gelmeden, tanımadan karar vermesini doğru bulmuyorum. Sadece fotoğrafını görüp aaa kilolu, aa yaşı çok, aa ben sakallı adam sevmem, şu memleketli istemem diyen sonra tükürdüğünü yalayan nicesini gördüm.

Ben de onlardan biriyim ayrıca.

Benim fikrim böyle. Ne diyim. Yaşamadan bilinmiyor tabi. Şu hayatta bir şeye olmaz, asla demeyeceksin. Bunu bildim, bunu söylerim.

Diğer konuya gelince, reddetmişsiniz bitmiş. Kadın size ahlaksız teklifte bulunmuş gibi davranmanın alemi yok bence.

Annenne söyle boşver anne hiç bulaşma de olsun btsn kapatın konuyu uzatılıcak bişey yok bence bukdr gereken cevabı vermişsin

Annen ne yapacağını bilir diye düşünüyorum.
Anneler genelde ne yapacaklarını iyi bilirler ya ordan yola çıktım

Oha yani. Kadın kendine yönetebileceği elti arıyor herhalde. Ay midem bulandı ne biçim zihniyet bu.
Valla anneniz çok haklı versin tepkisini frenlemeyin. O bu kadar iğrenç düşünebiliyorsa annenizde haddini bildirsin. Milletin çocuğuna ne cesaret sebep olabiliyorlar. O adam da yanlış anlamayın ama o yaştan sonra eş değil hizmetçi ve yatak arkadaşı arıyordur. Sizin saf niyetinizi bile kullanabilirlerdi. Ne komşular gördük gazetelerde malum...

Ah bide biraz insan seçebilsem. Seçebilsem heralde annemden önce ben paylardım kadını. Zaten oda bu yüzden çok kızgın bana

ayıp yani tam olgunlk ıyidir dedik dozunu kaçırmış 23-38 nedir.ben olsam o komşuyla muhabbeti keserdim.
Muhabbetin devamı da var aslında. Delimidir nedir annemin yaşı 42 diyince kendi zeka çerçevesinde ona mı alalım o zaman diye şaka yapmaya çalışmıştı. Anneme anlatmadım duysa beter eder onu

Ah bide biraz insan seçebilsem. Seçebilsem heralde annemden önce ben paylardım kadını. Zaten oda bu yüzden çok kızgın bana
Ben olsam o kadar sakin kalamazdım herhalde kapısına dayanırdım. Ne cürertle gencecik bi insana 38 yaşındaki herifi layık görebiliyor diye. Ay çok üzüldüm sizin düştüğünüz duruma.
Aynı binadamısınız bu kadınla?

Bu aracıların inatlatına da anlam veremiyorum

Maalesef karşı komşum. Yüzyüze bakıyoruz bakasım gelmesede.

Zaten 23 yaşındasınız, bence evlenmek için birilerinin size önayak olmasına gerek yok daha çok gençsiniz, keşke en başından böyle bir şeyi kabul etmeseydiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…