Lekeler, Çiller Sinoz renk açıcı krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

cigdeeemmn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2016
10
2
Merhaba arkadaşlar. Sinoz renk açıcı krem kullananlar var mı acaba ? Ben Selin Ciğerci'nin tavsiyesi üzerine koltuk altı rengimi açmak için 1 kutu almıştım onu kullanıyorum işte 2 hafta falan oldu ama bir etkisini göremedim. Uzun vadede kullanıp sonuç alan var mı acaba ?

Canim benim annem kullanmisti onu bide jeli var galiba onun cilt icin jelde almisti ama o da bi faydasini gormemisti

Kizlar benim kullandigim bir krem var kesinlikle ve kesinlikle harika sinuc aliniyor

Kizlar benim kullandigim bir krem var kesinlikle ve kesinlikle harika sinuc aliniyor

Elindeki kremi pazarlayabilmek icin burda insanlara saglıksız ürünler satmaya hakkın yok...seni kibliyorum..övdugün urun civali oldugu halde ve ben bunu sana söyledigim halde insanlari bilgilendirmeden burdan para kazanmaya calisiyosun..pesss....

Koltuk altı kararmaları için LR ALOEVERA DEOROLLON kullanmanız yeterli. Alkol, , paraben ve boya yoktur. Ter kokusunu önler. Aloevera ve pamuk özü sayesinde traş sonrası yıpranmış koltuk altı derisini rahatlatır.

Merhaba. Sinoz renk açıcı kremi bende Selin ciğerciden görüp kullanmaya başladım. Yüzünüze sürebilirsiniz dediği için yüzüme de kullandım. Bir zararı Yok ama bir faydası da Yok renk açılma görmedim pek fazla ben.

Ben cilt bakimi ve nemlendiricisi olarak senelerdir salyangoz serumu kullaniyordum, gecenlerde annem biryerlerde okumus almis benim losyonu surmeye baslamis. (Ben de dunya para verdim niye azaliyor diye merak ettim )) ) Tam olarak kac gun gect bilmiyorum ama bir hafta on gun sonra yuzundeki lekeleri belirgin oranda azaldi. 65 yasindaki annem internetten iyi geldigini okumus )) Benim yuzumde leke olmadigi icin farketmemistim ama koltuk altlarimda denedim. Bayagi rengi acildi.

Ben genital bölge için kullandım tavsiye üzerine aldım bende düzenli kullanıp takip edince farkı gördüm kasıklarımda olan koyuluklar açılmaya başladı kullanmaya devam ediyorum hala

1 aydır kullanıyorum koltuk altım için aldım hem krem kullanıyorum hemde limon net bi fark oldu renk açılmasında keşke fotoğrafını çekseydim kırpıp atardım buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…