Sinirimden eşimi tokatladım

Valla tipkisinin aynisi kardes olsa bu kadar benzemez. Bildigin kopyasi ya. Bunun kocasi cok seksiymis bosanirsa cok ozlermis 🤣 tek fark bu.
Boşanırsam ne yapar kısmı Kiraz mevsimine benziyor

onunda bahanesi bu ben boşarsam kocam ne yapar nasıl yaşar üzülmesin yıkılır adam diyor
Son konusunda boşanıyordu ...🤣🤣🤣

Mavera ya gelince onun beyaz eşyaları vardı bulaşık makinesi çamaşır makinesi 🤣🤣🤣🤣

Bide bedduaari ne beddualar etti bana 🤣🤣🤣🤣ne banlar aldım onun yüzünden 🤣🤣🤣🤣

En azından üyelere carlamiyor yada zeka dışı cevaplar vermiyor birçok konuda bazı insanlar sevgilisine kocasına veremediği ayarı yorum yapanların içinde cımbızla çektiği insanlara vermeye çalışıyor koca dayak yediği halde tokat suratına şak dediği halde hala orada duruyorsa kadın haklıdır .Yalan söylemesin tokat yiyecek hale gelmesin madem ne diyeyim
Kendimi haklı görmesem bi erkeğe tokat atabilir miyim ilk defa yaptığı bişey değil doldum artık. Çok kötü huyu.

Boşanırsam ne yapar kısmı Kiraz mevsimine benziyor

onunda bahanesi bu ben boşarsam kocam ne yapar nasıl yaşar üzülmesin yıkılır adam diyor
Son konusunda boşanıyordu ...🤣🤣🤣

Mavera ya gelince onun beyaz eşyaları vardı bulaşık makinesi çamaşır makinesi 🤣🤣🤣🤣

Bide bedduaari ne beddualar etti bana 🤣🤣🤣🤣ne banlar aldım onun yüzünden 🤣🤣🤣🤣

Bu arkadas gecen geldi bosaniyordu sonra aksamina kocisi anasini getirdi eve. Sonra pericim tutturdu evde kayinvalide varken gidemem,kahvalti hazirlamadan gidemem demeye basladi 🤣 cok eglenceli bir arkadas.

Hep kadına şiddeti okurken haklı kadının adama siddetini de okumak varmış nasipte eşiniz tokadı iyi katsiladiysa bana bişey demek düşmez fakat darp raporu alacak kadarda tokatlamayin başka tavsiye veremiyorum sabah sabah .

Benim etrafimdaki butun erkeklerde de tuhaf bir bicimde bu sorun var. Ama sadece erkeklerde. Bana mi denk geldiler bilemem. Kocam, abim, babam, kayinpederim. Hep inkar ederler ama bal gibide hatirlarlar aslinda. Mesela esim inkar ederken hafif bir siritma ve gozlerini kacirma edasiyle masum ses tonuyla konusarak inkar eder ve anlarim hatirladigini. gercekten hatirlamiyorsa sinirlenir sacmalama hödö hödö ne zaman yaptim hödö hödö nerede dedim hödö hödö falan. Seninkide oyledir belki. Ne zaman gercekten hatirlamiyor ne zaman yalan soyluyor anlarsin aslinda. Tokat meselesine gelirsek. Bence o kapiyi acmasan iyiydi. Yani siddet her turlu hic girilmemesi gereken bir yol cunku o kapiyi bir kez acarsan ciftler arasinda "oluru var" diye bir bilinc alti olusabilir diye dusunuyorum.

Bu arkadas gecen geldi bosaniyordu sonra aksamina kocisi anasini getirdi eve. Sonra pericim tutturdu evde kayinvalide varken gidemem,kahvalti hazirlamadan gidemem demeye basladi 🤣 cok eglenceli bir arkadas.
Aynen mavera hareketleri ve dikkatimi çekti siz ne diyorsunuz demiyor şüphe çekici 🤣🤣🙄🙄

Bi de guncescim özledim mi ne mavera yi 🤣🤣

Hani hep avukatla görüşmesi vardı ya iş çıkışında yada öğle arasında hahahaha

Neden avkatlarla hiç görüşemedi bu kadın yahu 🤣🤣🤣

Ayyyy sabah sabah gülmeler geldi 🤣🤣🤣 ne üyeydin sen mavera 🤣🤣

Aynen mavera hareketleri ve dikkatimi çekti siz ne diyorsunuz demiyor şüphe çekici 🤣🤣🙄🙄

Bi de guncescim özledim mi ne mavera yi 🤣🤣

Hani hep avukatla görüşmesi vardı ya iş çıkışında yada öğle arasında hahahaha

Neden avkatlarla hiç görüşemedi bu kadın yahu 🤣🤣🤣

Ayyyy sabah sabah gülmeler geldi 🤣🤣🤣 ne üyeydin sen mavera 🤣🤣

Kimse bir mavera olamiyor tek adayim parecim 🤣 keske mavera gelse ya huzunlendim bak :KK43:

Çok sinirlendim ya. Yalana tahammülüm yok . Adam söylediği şeyi sonradan öyle bişey demedim diyo. İnkar ediyo. Demiştin ya böyle böyle diyorum öyle bişey demedim diyo daha 1 saat geçmişti lafının arkasından oysaki. Bana da sen kafanda kuruyorsun diyip daha bide beni suçlar. Annesi de aynı böyle dediği şeyleri inkar eder. Yalancılık huy olmuş bunlarda. Nasıl davranmak gerekir bunlara
Nerdeyse her hafta kayınvalideye uğradığımız halde ikide bir niye gelmiyosunuz diye baskı yapıyo bıktım artık daha nasıl gelcez yaa eğer bana da derse dicem anne her hafta geliyoruz daha nasıl gelcez diye kadın kafayı yedi iyice. Yalnız olsa anlarımda kayınbabam var bide eltimle yaşıyo 1 yaşında torun da var. Daha kafayk bize takar her hafta zaten geliyoruz daha ne bu ısrar
Nefret ettim iyice hem eşimden hem ondan
Valla sen de iyi belledin içini döküp döküp kocanla zevüşmeye gidiyon, pamuk gibi oluyon.

Benim etrafimdaki butun erkeklerde de tuhaf bir bicimde bu sorun var. Ama sadece erkeklerde. Bana mi denk geldiler bilemem. Kocam, abim, babam, kayinpederim. Hep inkar ederler ama bal gibide hatirlarlar aslinda. Mesela esim inkar ederken hafif bir siritma ve gozlerini kacirma edasiyle masum ses tonuyla konusarak inkar eder ve anlarim hatirladigini. gercekten hatirlamiyorsa sinirlenir sacmalama hödö hödö ne zaman yaptim hödö hödö nerede dedim hödö hödö falan. Seninkide oyledir belki. Ne zaman gercekten hatirlamiyor ne zaman yalan soyluyor anlarsin aslinda. Tokat meselesine gelirsek. Bence o kapiyi acmasan iyiydi. Yani siddet her turlu hic girilmemesi gereken bir yol cunku o kapiyi bir kez acarsan ciftler arasinda "oluru var" diye bir bilinc alti olusabilir diye dusunuyorum.
Yalan söylediğini anlıyorum o yüzden üzerine gidiyorum o zaman da hatırlamıyorum diyerek olayı kapatmaya çalışıyor offf Allahım keşke sevgilim olsaydı da hemen engeli bassaydım

X