sinirim hopladı öğlen öğlen..

Konu sahibi sadece belli yorumlara cevap yaziyorsunuz nedenini merak ettim. Bi arkadaşımız çok güzel bi tespitte bulunmuş. Bence hatalı olan sizsiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dakika dakika tüm yorumları takıp edip anında yorum yapma lüksüm yok.işteyim.dikkat ederseniz ilk sayfadakı soruları cevapladım.ama sonra geri dondüğümde yazamadığım süre zarfında yerden yere vurulduğumu gördüm.bu şartalr altında her yoruma cevap vermedim.zaten olay amacından sapıp ıkılı ağız dalaşına girip benım hakkımda komplo teorilerine dönüşmüş.

yani sonuç olark zaten konu çokdan amacından çıkmış.ben zaten bu şartlarda cevap yazabilsem bile bir kaç arkadaş içindeki hırsı boşaltma hevesindeler.yapacak bişi yok bende saldım gitti

ayrıca bu yorumumu okumadınız herlade

sence neden hata.nasıl davranmak lazım

Çünkü birisi benim annem için şikayetlense ben sinir olurum, aslında biraz kendimizi onu yerine koymak gerek, bunu söylüyorum ama benmde pek becerdiğim söylenemez:)

Ben şikayet etmemeye çalışıyorum, çok sinirlendiğim oluyor, bencil bir kayınvalideye sahibim, suratım düşüyor bişey olduğu zaman, eşimde direk anlar canımın bir şeye sıkıldığını, yada annesine sinirlendiğimi..yapacak bişey yok der gibi daha bi ilgili davranır, moralimi düzeltmeye çalışır ama bu insanın rahatlamasına yetmiyor..

Birde ne olursa olsun annesi işte toz konduramaz insan, hatırlıyorum biz sözlüyken "annem melek gibidir, kayınvalidelik yapmaz....." demişti eşim, bu durumda şikayet etmem ne kadar komik olur değil mi:) Bilmiyor ki tatlı dilli bir diken olduğunu:)
O hesap çoğu erkek anlayamaz bizi, iyisimi siz tepkinizi ona belli edin sesiz sakin bir şekilde..

Bakamıyorum buna !
Böyle bir şeyi diyecek olursa boşanmayı göze alır, kapının önüne koyarım ! Bu kadar büyük konuşuyorum.

Bence siz çocuğuma bakıyor özverisiyle kendisine tüm konforu sağlamışsınız. Fazla rahat batıyor bence şu an kendisine... Evin sahibesi konumuna geçmiş.

Kayınvalidesi sayesinde boşanma noktasına gelmiş biri olarak kesinlikle sakince konuşun, uyarın baktınız olmuyor gerekirse gönderin. Sizin bu yüzden huzursuzluğunuz eşinize en önemlisi yavrunuza yansıyacak.

Kreşe ver demek belki en kolayı ama maalesef maddi durumları çok zorluyor. Allah kolaylık versin.

Sevgiler

kreş maddi imkanlardan daha çok erken yaşta bence hiç uygun değil.
eğer imkan varsa 2 yaşından öncede tavsiye etmiyorum.sık hastalanıyorlar.
konu sahibi arkadaşım, yanlış anlamadıysam oğlun 11 aylıktı sanırım.
ben kayınvalidenin evine misafir almasını açıkçası yadırgamıyorum.
kadın tüm gün evde canı sıkılıyordur kolay değil o yaşta çocuğa bakmak,birde
kendi evinde olsa rahat eder,işini görür,eminim onun içinde zor oluyordur.
Bence buna çok takılma.Ben olsam daha çok yemek yedirmemesine ve sürekli söylenmesine üzülürdüm.
yemek olayını bir şekilde çözün.Sabah kahvaltısını işe gitmeden önce sen ya da eşin yedirebilirsin.
öğlen de yemesi gereken yemeği bir kaba koyun.mesela bizde yemesi gerekn meyveyi sonra yoğurdu kaseye koyup
tezgaha koyuyorduk.
Bebeğin biraz büyüyeyene kadar idare edin.
Birde ufak tefek anlaşmazlıklar,sürtüşmeler çok normal bence.

Son düzenleme:

aynen dediğiniz gibi benim huzursuzluğum eeşim ve çocuğuma çok yansıyor.mutlaka eşimle bi kavgam oluyor.dediğiniz gibi kreş bizim için şuan maddi külfet.görmemezlikden gelmeye çalışıyorum artık bazı şeylerı.

evet bende öyle yapıyroum.yiceklerini hazırlıyorum.fakat benımkı çoğu zaman yemıyo.işte ozaman altarnetif bişiler yapılması gerekiyo.

bazen düşünüyorumda insan kendi ailesiylede zaman zaman sıkıntılar yaşıyo.çok büyütmemek lazım galiba.

çok haklısın.ama bazende diyorumki neden bu lafları tek başıma çekmek zorundayım.işte ozaman eşime söyliyveriyorum.içimde kalırsa daha büyüyor.

çok haklısın.ama bazende diyorumki neden bu lafları tek başıma çekmek zorundayım.işte ozaman eşime söyliyveriyorum.içimde kalırsa daha büyüyor.

Anlıyorum benmde 1 haftadır içimde ukde kaldı ama söylemeyeceğim, elime bir şey geçmeyecek, anneme anlatıyorum arkadaşlarıma anlatıyorum sinirlendiklerimi, rahatlatıcı oluyor az da olsa sizde öyle yapın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…