Sinirden kafam çatlıyor artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BedeviHatun02

Ben halay kadınıyım🤙🏻
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
859
-598
Merhaba 20 yaşındayım ve büyùk bı ailem var
Son 4 5 senedir evin tüm yükü bende misafirde çok
Temizlik yemek vb herşey bende ve artık sıkıldım bıktım usandım sorguluyorum herkesmi böyle acaba diyorum ama yok ya 20 yaşındaki kızlar yumurta kırmayı bilmem diyo
Ve ben cidden bunaldım üzerime yapişmiş yapmasam sanki bişey eksik sanki benim sorumluluğum gibi bı misafir geliyo 40 50 bazen 100 kişilik yemek yapıyorum Çayı kahvesi ayrı zor düşünüyorum bı ömür nasıl geçecek

Herşeye O kadar sinirleniyorum ki kafam çatlıyor artık
Sinirim geçmiyor bı türlü
Sinirlenmiycem diyorum ama yokk
En ufak bişey batiyor artık eskidende çok sinirliydim şimdi dahada arttı artık sinirden başım catlıyor
Ne kadar haklı olsada sinirlenmeyenlerin varmı bı taktiği böyle hep sakın pozitif düşünen insanlar tavsiye verin lütfen

Merhaba 20 yaşındayım ve büyùk bı ailem var
Son 4 5 senedir evin tüm yükü bende misafirde çok
Temizlik yemek vb herşey bende ve artık sıkıldım bıktım usandım sorguluyorum herkesmi böyle acaba diyorum ama yok ya 20 yaşındaki kızlar yumurta kırmayı bilmem diyo
Ve ben cidden bunaldım üzerime yapişmiş yapmasam sanki bişey eksik sanki benim sorumluluğum gibi bı misafir geliyo 40 50 bazen 100 kişilik yemek yapıyorum Çayı kahvesi ayrı zor düşünüyorum bı ömür nasıl geçecek

Herşeye O kadar sinirleniyorum ki kafam çatlıyor artık
Sinirim geçmiyor bı türlü
Sinirlenmiycem diyorum ama yokk
En ufak bişey batiyor artık eskidende çok sinirliydim şimdi dahada arttı artık sinirden başım catlıyor
Ne kadar haklı olsada sinirlenmeyenlerin varmı bı taktiği böyle hep sakın pozitif düşünen insanlar tavsiye verin lütfen
40 -50 hatta 100 kişilik yemek mi??Hizmet etmeyi geçtim ,ekonomik olarak batar insan .Gidin bir yerde ahcilik yapın hem sigortanız olur hem maaşınız Evde durdukça sizi anlayan,destek olan birini beklerseniz işiniz yaş......

100 mü kişilik yemek :KK57: hayatımda toplam yemek yaptığım insan sayısı 100 değildir 😄 bu kadar kişiye yemek yapmak inanılmaz bir bütçe gerektirir. Düğün yemeği gibi bir şey. O kadar parası olan insanlar eve yardımcı da alabilir. 100 kişilik yemeğin, üstüne bunun servisi, çayı, bulaşığının birkaç kişiyle yapılması hayatın olağan akışına aykırı :işsiz:

Diğerleri iş yapmıyor mu? Niye sizde? İş bölümü yapın.

Köy ortamında yaşıyorsunuz sanırım. Şehirde bu kadar misafir ağırlanmasa da 20 yaşındaki kızlar da ev işlerini yapıyor. Üniversiteye gidenler bile yapıyor ama tüm işler kitlenmiyor tabii.

100 kisilik yemekli misafir mi? Hangi asirete mensupsunuz?
Akraba evliliği yapmayin sakin, kurtulma olasılığınız olsun.

Malesef bizim orada öyle çok misafir olur ve misafiri mecburen 4/4lük agirlamalıyız
Akraba evliliği yapmam zaten Allah korusunda
Çevrem hep böyle akraba olmayanlarda çok farklı değil misafire çok önem veriyorlar ama
Bizim cılkımız çıkıyo

40 -50 hatta 100 kişilik yemek mi??Hizmet etmeyi geçtim ,ekonomik olarak batar insan .Gidin bir yerde ahcilik yapın hem sigortanız olur hem maaşınız Evde durdukça sizi anlayan,destek olan birini beklerseniz işiniz yaş......
Okuyayım diyorum evde tantana bitmiyor
Misafir bitmiyor çalışayım desem çok iç açıcı değil şartlar e ailemdee sevmez

Val
100 mü kişilik yemek :KK57: hayatımda toplam yemek yaptığım insan sayısı 100 değildir 😄 bu kadar kişiye yemek yapmak inanılmaz bir bütçe gerektirir. Düğün yemeği gibi bir şey. O kadar parası olan insanlar eve yardımcı da alabilir. 100 kişilik yemeğin, üstüne bunun servisi, çayı, bulaşığının birkaç kişiyle yapılması hayatın olağan akışına aykırı :işsiz:
Walla mecbur kalınca öyle bı yapılıyor ki
Eve yardımcı gibi bı adet yok olsa da ev ha bire kirleniyor misafirden giden gelenden bazen günde 7-8 kere yer süpürdüğümü bilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X