sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

Bir mağazaya gittiğimde peşimde dolanan çalışanlara bırakta rahat rahat bakayım yanımda arkadaşım oluyor ya da sevgilim rahat konuşamıyorum bile bırak git işte ihtiyacım olduğunda çağırırım ya da yine bişey almayınca surat yapan satış elamanlarına almak zorundayım sanki yine aynı şekilde birşeye baktığımda hemen koşarak gelip yanımda düzeltmesine belki tekrar bakıcam
Ter kokan insanlara hiç tahammülüm yok
Sözünde durmayanları hiç sevmiyorum

Bir mağazaya gittiğimde peşimde dolanan çalışanlara bırakta rahat rahat bakayım yanımda arkadaşım oluyor ya da sevgilim rahat konuşamıyorum bile bırak git işte ihtiyacım olduğunda çağırırım ya da yine bişey almayınca surat yapan satış elamanlarına almak zorundayım sanki yine aynı şekilde birşeye baktığımda hemen koşarak gelip yanımda düzeltmesine belki tekrar bakıcam

resepsiyonun önünden 1000 kere gecip bön bön bakanlara sinir oluyorummmmmm:KK36:

yolda yürüken birinin arkamdan sanki beni takip ettiği hissi sinir bozucu..arkamdan birinin beni takip eder gibi yürümesii nefret ediyorummmmmmm

Son düzenleme:

Mağazada ben de sinir oluyorum peşimde dolaşılmasına.
Zaten herşey ortada bende sakin sakin bakmak istiyorum.
Ben kıyafete eleman bana bakıyor.
Ben takıldığım yerde zaten yardım isterim.Sıkılıyorum kendimi kasıyorum.
Hatta bazen sırf bu yüzden çıktığım oluyor mağazadan.

Türkçe'yi güzel kullanmayanlara sinir oluyorum.
Sanırım bende bir rahatsızlık var bu konuda.
Bahsettiğim şey bütün imla kurallarına uymak falan değil.
Yanlış harf kullanılması,diyo yapıyo ediyo gibi kelimeler.
Grksiz kısaltmalr sesli harflerin kullanılmaması.
Bir de yorumcu kendini çok övüyor eğitimi kültürü konusunda
ama cümlelerini zar zor okuyup anlayabiliyorsunuz.

mağazadaa peşimde gezenlere sinir oluyorum. benimle inatlaşanlara sinir olurum:KK19::KK19::KK20:

Üniversitedeyken bile erkek arkadasınız oldugunda dedikodunuzu yapıp,hatta adınızı cıkarıp üniversite biter bitmez evlenmezseniz Evde Kaldı yaftasını yapıstıran insanlardan nefret ediyorum

Kendi kuaförümden başka bir kuaföre fön çektirmek için gittiğimde, kuaförün eleştiri yapmasına sinir oluyorum. Saçınızı şöyle kesmiş, böyle kesmiş falan. Herhalde bir dahakine oraya gideyim diye yapıyorlar. Sadece gülümseyerek karşılık veriyorum. Sanane kardeşim ben memnunsam? İşine bak sen. :KK47:

benden 1 yas büyük bir akrabamiz var uzun süre görüsmemistik beni ve kardesimi ilk gördügünde hemen su cümleyi kullandi "ayyy sizde nekadar büyümüssünüz" :KK53: gicik oluyor bu tür cümleyi söyleyen insanlara :KK47::KK47:

yada "sen galiba kilo aldin" cümlesine

tüm kendini beğenmiş,ukala,kibirli insanlara gıcık oluyorum :KK19:

eşimin kavgalarımız da ya da tartıştığımız konularda her daim kendini haklı görmesinden ve sırf barışmak amaçlı ben haksızım özür diliyorum diyip sonradan konu açılınca ama ben haklıydım demesinden :KK47:

turuncu renk de bi çantam olmadı gitti sinir oluyorum :KK25:

insanların biliçlik taslamasından ve öğüt vermeye kalkışmasından:KK36:

arkamdan yapılan dedikodulardan,eleştirilerden :KK15:

en çok da kendine bakmayıp başkasını konuşanlara sinir oluyorum yaaa!!! :KK4:

aaa sen kilo mu aldın diyen insanlar bizim gözümüz görmüyo mu söylüyosunuz:KK19: kilo verince ama heralde gözleriniz bozuluyo 12 kilo verdim o gıcıklardan biri de aaa ne kadar zayıflamışsın demedi kıskanç sinirler:KK47:

Otobüsün orta ve arka kısmının boş olup ön taraftan kazık yutmuş gibi ilerlemeyen insanlara gıcık oluyorum hepsinin sacını basını yolasım geliyor... Ne kadar bencil insanlar var bu memlekette..

Bu sıralar İstanbul trafigi öyle beter ki dün karsılastıgım durum bu... Her zaman sinir olurum da dün saydırıp durdum sinirden....

Birde o kadar boş yer varken gelipte eli kolu poşetlerle dolu insanların yanıma oturmasına sinir oluyorum.. Tamam bu saçma olabilir ama inmekte güclük cekiyorum napim yani...... Sigara kokanlardan da igreniyorum.........

Yaa bıktım bu otobüslerden yaaa, yiterrrrrrrrrr :KK47::KK47: Tek derdim bu olmus sanki :KK1:

Sürekli ''abi'' ya da ''ya'' diyerek cümleye başlayanlara ve sosyal paylaşım sitelerinde erkek gibi küfürlü yazan hemcinslerime sinir oluyorum.

Hatta bir kaşık suda boğasım var.

birçok şeye sinir oluyorum..mesela ,hani bir şey anlattığımızda küçümseyerek yok öyle olmaz falan diyenler var ya onlara, gece yarısı veya sabahın köründe sormadan pat diye gelenlere , Eşimin tartıştığımız konularda her zaman kendini haklı görmesine çok sinir oluyorum..:KK25:

Son düzenleme:
Sürekli ''abi'' ya da ''ya'' diyerek cümleye başlayanlara ve sosyal paylaşım sitelerinde erkek gibi küfürlü yazan hemcinslerime sinir oluyorum.

Hatta bir kaşık suda boğasım var.

bu tarz bişi yazıcaktım gerek kalmamış yazmışsın sen :))
evet bnde çook sinir oluoyrum orjinal olduğunu düşünüm ağzını yaya yaya '' abi yaaa..... diye cümleye başlayanlara... sürkli cmle içinde abi, lan diye konuşanlara, argo konuşmaktan ziyada uluorta küfürlü konuşan bunuda marifetmiş gbi gören hemcinslerimin ağzına kürekle vurasım geliyo:KK4::KK19:

X