sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

1-yerlere tükürenlere 2-ağzını şapışdatarak yemek yiyenlere 3-öküzün trene baktığı gibi bakıp laf atan kendini bilmez cahil sürüsü sadece bir organdan dolayı kendini erkek olarak gören ama benim gibi birçok hemcinsiminde gözünde insan sınıfına bile girmeyen yaratıklara! 4-gerçeği bilmenize rağmen gözünüzün içine baka baka hala yalan söyleyen dostunuz gibi görünüp açığınız peşinde koşan insancıklara 5-arabada otobüste takside sigara içilmesine 6-aylardır arayıp sormayan tanıdığınızla karşılaştığınızda 'sen kilomu aldın yanakların şişmiş sanki biraz' tarzında yapılan yorumlara.(sizene yahu belki hastayım belki böyle seviyorum.si-ze-ne! 7-eve sabahın köründe yada gecenin bi vakti pat diye gelen misafirin ortalıktaki birkaç şeyi toplama çabası içine girip düzeninizi alt üst etmesine.
8-aile soyadına güvenip herşeyi elde edebileceğini sanan ahmaklara 9-arkabalarımızın yaşıtım olan kızların benle rekabet çabasına 10-kendi açığını kapamak için etrafındakilerle uğraşıp işi iftira boyutuna taşıyan zavallılara 11-iyi zamanınızda yanınızda olan sizi seven birçok akraba-arkadaşın başınıza kötü birşey gelince,paranız bitince bir bir dağılmasına(bazılarının gitmeden önce bir tekme atıp öyle defolmasına12-sınavda en yüksek puanı aldınız diye arkadaşınızın surat asmasına(sanki onun puanından alıp benimkine vermişler gibi)
13-ve en çokta bütün bu gereksiz insanları hayatıma sokup değer veren kendime sinir oluyorum.

Ağız sapirdatarak sakız çiğnenmesi
Kötü koku
Midemin şişmesi
Sacımın şekil almaması
Olmadık zamanda tel. İn şarjının bitmesi
Evin en dağınık olduğu zaman misafir gelmesi
Dolabıma benden başka birinin el atması
İs yerimde kalemlerimin yok olması

Saçlarını maviye mor ne bileyim turuncuya boyayanları görünce midem kalkıo :26:Sinir oluyorum acayip naturellikten uzak :KK9:
Birde çat kapı gelen misafirden hiç mi hiç hoşlanmam...

+ sevgilinin geç mesaj atması
+ film indirirken bitmesine yakın elektriğin/internetin kesilmesi
+ kendisine bakmadan başkalarına abuk subuk eleştirilerde bulunan kişiler

boyum çok uzun olduu için çok sevdiim topuklu ayakkabılarımı giyemeyişime sinir oluyorum. çok sırıtıyorum çünkü :))) boy 175 10 cm topukluyla 185 e vuruyor:KK43:(((

Minnacık çocuklara çok ders veren öğretmenlere ve müfredatı değiştirip çileden çıkartacak kadar zorlaştıran herkese sinir oluyorummm :KK47:

özellikle hemcinsim tarafımdan çekilmezliğe acayip zıttım mesela kendince beni gördüğünde ayrı bi edalar,havalar filan gülsem mi yerlerde sürüsem mi bilemiyorum:KK53:

yemeğe oturmayıp sonradan yemek hazırla diyen kardeşime
dk başı beni yanına çağıran anneme
mesajlarıma hemen cevp atmadığı için sevgilime
yemek yerken ağız şapurdatanlara
patlata patlata sakız çiğneyeenlere
giyinmeyi bilmeyip bide hava atanlara
otobüste bağırarak konuşanlara
sinir oluyorummmmmmmmmmmmm

makyajıma yorum yapan eski sevgilime çok sinir olurdum
bir anda dermotolog oluverirdi tabi bende onun gırtlağını sıkmamak için zor tutardım kendimi :KK52:

otobüste bakmakla yetinmeyip hipnoz moduna geçenlere sinir oluyorum :KK22:

kendini çok beğenmiş küstah erkeklere de sabrım hiç yok :KK4:

doktorda beklemeye

birine mesaj atip hemen cevap vermeyenlere

arkadasimla bulusmak icin hazirlanip bulusmadan 2-3 saat önce bu bulusmaya erteleyen arkadaslarima

sabahlari sicacik yatagimdan cikmaya

arkadasim denilmicek müstakbel eltime

is yerinde kendilerini bisey sanan calisanlara

yagmurda islanmaya

ve daha bir sürü seye sinir oluyorum..

ve en cok sinir oldugum sey bir dügüne gittigimde bakip dedikodu edenlere gicik oluyorum sanki onlar daha güzel giyinmis gibi:KK47:

sen benım kardesım gıbısın deyıpte arkamdan dedıkodumu yapan eltime sınır oluyorum:KK47:

sofra hazırken hemen sofraya oturmayan eşime
facede her an ne yaptıklarını yazıp fotograf koyanlara
eşimin bir ayakkabıyı 3 saatte zor begenmesine
mıymıy konuşan görümceme
haberleri açıp biz aaa ne olmuş dedikten sonra ne olmuş diye anlattıran babama
kendini dünyanın merkezi sanan kuzenime sinir oluyorum...:KK53: :KK53: :KK53:

mesaisini konuşarak dolduran çalışma arkadaşıma gıcığım. Arkadaş bi insan hiçmi susmaz sabah geliyorum daha afyonum patlamamış masalarımız karşı karşıya zaten bir başlıyor non stop sürekli bir kendinden bahsetme kendini övme hali üstelik ben bi işle meşgulken bunu görmezden gelerek yapıyor.El insaf yaaa bazen hatta çoğu zaman konuşurken yüzüne bakmıyorum anlasın diye ama nerde yanii doğru bişe değil belki bu söyleidğim ama cidden bıktırdıı ağlayasımm geliyor bazenn :KK43:(( kaderr:)

Hergün işten eve gelirken sokakta sanki benim gelmemi beklermiş gibi kapının önünde oturup dedikodu yapan ve ben içeri girene kadar tepeden tırnağa beni süzen komşularıma siniirrr oluyorum :KK22: :KK4: :KK4: :KK4:

Sınıf arkadaşlarımaaa
Kendini bişey sanan, insanlara tepeden bakan kişilere
Güzel olmayıp "Ben Adriana limayım" havasında dolaşan kişilere hem sinir oluyorum hemde çok gülüyorummm
İş yaparken bana karışan kişilere,
gıcıkkk oluyorummmmmmm:KK47::KK47:

ağır hareket eden
ağır agır konuşan
kaplumbağa kadar yavaş yürüyen
zamanla ilgili ciddi sıkıntıları olan (ben: alo nerdesin arkadaşım:10 dk ya ordayım aradan geçen zaman 40 dk)
bu tür durumlarda inanılmaz sinirleniyorum

X