sinir olduğumuz şeyleri burada itiraf edelim

insan olmayı beceremeyenlere sinir oluyorum, çıkarcı kişilere sinir oluyorum.

Birbirlerinin yüzlerine gülüp canım cicimli davranıp arkasından kötü konuşan insanlara sinir oluyorum. He bi de laf taşıyanlara..

tatile denk gelen regl den,benim fotoğraf tan çok hoşlanmam eşimin nefret etmesine sinir oluyorum hatta benim sevdiğim ne varsa eşimin onları sevmemesine sinir oluyorum...eşimin ailesinin bizim sürekli onların istediğini yapmamızı istemelerine sinir oluyorum...

biliyorum azerin özel mesajda yazabilirim ama işte daha özel mesaj hakkımızın olmadığı zamanları yad edelim dedim :KK1:

Gelmişken bi de yazayım bari...
hiç bir halt bilmediği halde her şeyi biliyormuş gibi davranan denyolara siniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir oluyorum..:KK4:

bir kez bile hal hatır sormak için aramayan ama işi düşünce arayan, başkalarının üstünden geçinen ve iyi niyetliliği enayilik sayıp iyi niyetli insanları kullanan çıkarcı insanlardan nefret ediyorum:KK47::KK47::KK47:

bir kez bile hal hatır sormak için aramayan ama işi düşünce arayan, başkalarının üstünden geçinen ve iyi niyetliliği enayilik sayıp iyi niyetli insanları kullanan çıkarcı insanlardan nefret ediyorum:KK47::KK47::KK47:

Allah'ım tam da bunu yazmak için girmiştim ben de yahu :KK14::KK14:
benim de var maalesef öyle arkadaşlarım (!)
ama bir daha yardım edersem ne olayım

kaynanam olacak kadindan nefreeeet ediyormmmmmmmmmmmm :KK47:
bazen aklima kotu kotu seyler geliyo :KK57:

benimde bebegim olacak saygi gosteriyim diyorm ama bu kadin beni cileeeeeeeedeeeen cikariyo deli ediyoooooo :KK47::KK47::KK47::KK47:

yapmacıklardan ikiyüzlülerden çıkarcılardan yalancılardan nefret nefret nefrettttttttt ediyorum

evleriniz yakın mı.ayy yakın olması çok kötü ya arada mesafe kalmıyo

alt katimda oturuyo desem hergun bende desem 6 gelini var hepimiz ayni binadayiz ama o 7/24 bende biktiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm :KK47:
kiymet bilse icim yanmaz hamileyim cami sil evi supur diyo digerlerine gik diyemiyo
en kucuk ben olunca butun eziyeti ben cekiyorm :KK14:

ayyyy işin çok zor ama bir an önce sesini çıkartmaya bak yawas yawsbalıştırarak her lafına dik cevaplar ver yoksa işşin harap canım

X