Sinir bozucu

buda iyi :KK9: :KK9: :KK9:

bişi anlatıcam şimdi

görümcem işten ayrıldı, bugün iş ilanlarına bakıyodum onların oturdukları semtte çok güzel ve ona uygun bi iş teklifi gördüm (şu anda kocasının aldığı 800 tl maaşla geçiniyolar + kiradalar)
maaşı dolgun + ssk + yemek + yol
ayrıca şu ana kadar çalıştığı yerden çok daha rahat, masa başı

hemen aradım onu, telefon numarasını verim dedim çünlü maddi durumları sıkışık bu aralar, uzun uzun çaldırdım açmadı. saat 10.30 gibiydi.
sonra kocasını aradım, kocası açtı söyledim, verdim numarayı falan
az önce kaynanamı aradım dedim ki X i aramıştım böle böle bi ilan görmüştüm numarasını vericektim ama açmadı sonra damadı aradım söledim dedim, haa evet bilgim var dedi, X beni aradı saat 10.30 gibi Carrie beni aradı bana iş bulmuş falan dedi ama benim arkadaşımın düğünü var eylülde, sıkıntıya girmek istemiyorum dedi diyor

hemide annesine benimle konuştuğunu sölemiş, o bana açmadıki telefonu :KK53:

Arkadaşının düğünle sıkıntı ne alaka anlamadım:44::44::44::44:

Arkadaşının düğünle sıkıntı ne alaka anlamadım:44::44::44::44:

bende anlamadım
bide önümüz ramazanmış, ondan :26:

bu arada bulduğum iş te, eski çalıştığı işyerindeki maaşının iki katı değilde, ona yakın bi şey
önceden tezgahtarlık yaptı, bu masa başı

haa belki ilan yalandır, belki o kadar para vermezler (ki ilanda açık açık yazmışlar maaşı) insan bi arar..bi görüşür...bi dener..dimi

Son düzenleme:
bende anlamadım
bide önümüz ramazanmış :26:

bu arada bulduğum iş te, eski çalıştığı işyerindeki maaşının iki katı değilde, ona yakın bi şey
önceden tezgahtarlık yaptı, bu masa başı

haa belki ilan yalandır, belki o kadar para vermezler (ki ilanda açık açık yazmışlar maaşı) insan bi arar..bi görüşür...bi dener..dimi

Bence onun çalışmaya gönlü yok... Arkadaşının düğününde izin alamayacak diyemi sıkıntı olur dedi acaba... Benim aklıma o geldi... Ramazanda çalışılmıyormuymuş... Seni aramamasıda garip yani :KK53::KK53::KK53:

Bence onun çalışmaya gönlü yok... Arkadaşının düğününde izin alamayacak diyemi sıkıntı olur dedi acaba... Benim aklıma o geldi... Ramazanda çalışılmıyormuymuş... Seni aramamasıda garip yani :KK53::KK53::KK53:

arkadaşının düğünü istanbulda değilmiş, memleketteymiş o yüzden oraya gitmek istiyormuş düğüne.
ha o arkadaşı onun düğününe istanbula gelmedi o ayrı :KK53:

yok yok, beni sevmiyo o

Son düzenleme:
carrie senin akrabaların da bi cins aynı bizimkiler gibi..
ne yapsan yaranamıyorsun

insan bi geri döner

ne terbiyesizlik:KK19:

carrie senin akrabaların da bi cins aynı bizimkiler gibi..
ne yapsan yaranamıyorsun

insan bi geri döner

ne terbiyesizlik:KK19:

onu bırak, kaynanamı aramış carrie beni aradın böle böle dedi demiş
en azından bunu yapmasaydı derdim ki kontörü yoktu arıyamadı beni

Özellikle gözüne soka soka yapmış işte canını sıkmak istemiş özellikle...

bilmiyorum ama kaynanam bile bile söylemedi
tavrından anlaşıldı hemen
ee hani kaçta konuştunuz ki siz dedim, ne çabuk öğrendin
saat on buçuk gibi aradı dedi
eee bende o zaman aradım bana açmadı dedim

ne diyeceğini bilmedi kaynanam o anda

:KK1::KK1::KK1: Senin dilinden anlamıyordur o yüzden sevimsiz buluyordur seni... Bırak o üzülsün seni kaybettiği için :21::21::21:

kaç ay oldu gelin geleli istanbula bi kez olsun evine çağırmadı bizi :KK19:

10 ay falan oldu galiba

Son düzenleme:
bilmiyorum ama kaynanam bile bile söylemedi
tavrından anlaşıldı hemen
ee hani kaçta konuştunuz ki siz dedim, ne çabuk öğrendin
saat on buçuk gibi aradı dedi
eee bende o zaman aradım bana açmadı dedim

ne diyeceğini bilmedi kaynanam o anda

Bari carrieye söyleme filan de kadın mahçup olmasın :44::44::44:

ilk evlendiğimizde bana boktan şakalar yapıyordu
kendi kız arkadaşının resimlerini gösterip abim seni bununla aldatıyordu evlenmeden önce, hatta eve getirip annemle tanıştırmıştı diyodu
benim sinirlendiğimi görüncede gülüp şaka yaptım diyodu

Kaç yaşında bu mahlukat...:KK22::KK22::KK22: Şakaya bak... Bence seni sindirememiş hazımsızlık yapmışın ondan gıcık davranıyor :KK1::KK1::KK1:

X