Sinir bozucu

Valla biz de anlayana kadar anamız ağladı Carriecim Hatta bazı cümleler devrik ve biri bitmeden diğeri başladığından detayları biz de çözmüş değiliz Hele kaynı az gitmiş uz gitmiş 600 km düz gitmiş orası ayrı bir muamma Neyse öhöm öhöm...

Özet geçiyorum toplaşın

Konu sahibinin kaynı 2 evlilik geçirmiş psikolojik sorunlarının yanı sıra madde bağımlısı olup çalışmayan kendine bakamayan biriymiş.. Kayınvalide sanırım demiş ki bir alışveriş yapın abinize başka birşey istemem.. Alış verişe çıkmışlar herşey alınmış içecek yokmuş eşi kola da al demiş , konu sahibi almam su içsin demiş.. Eşi de gidip kendi getirmiş kolayı... O zaman kavga başlamış..

Konu sahibi ' Hani sen buna artık bakmayacak para vermeyecektin , kendi başının çaresine bakacaktı.. Her hafta alışveriş mi yapacaz bizim de durumumuz belli ' vb. tarzında eşine kızmış...

Carrie cevap yazmıştım sana ama bir yerde durduğun yok :KK9: Buraya da kopyalıyorum :KK33:

sağol canım :KK19: :KK19: :KK52::KK52::KK52:

bi bişey anlatıyo başka bişeye geçiyo bişi anlamamıştım ki :44:

Biri katılmıştı muzoyo yine
kadının sesi günahı boynuna aynı ajdar.
böyle bi sexâpal ya ses,
ne hoş sesiniz var dedi muzo
metindim meltem oldum dedi kadın

nasıl metindim meltem oldum :KK53:

erkek sesli kadınlardanmıydı, mavi kimlikli :KK52:

geri geldim ama :KK53:

kızlar ben kullanıcı ismimi değiştirmek istiyordum bi ara, kazenede mesaj göndermiştim ickimi GöbekDeliğidekiTiftik yap diye ama yapmadı. beğemedi galiba.
yeni kullanıcı ismi buldum kendime, acaba bunu yaparmı bana?
KötüKediŞerafettin nasıl :KK14:

X