Sinir bozucu

Kazen abi beni sevmiyor :KK14: Polemiğe girmiştik, bana ezik demişti :KK53:

Hadi ya :KK53: ona kim ceza verecek peki, hakaret etmiş sonuçta :KK9:

İkramiyeden sana bir parça veririm merak etme :KK53::KK53::KK53:

Mod olduğun zaman başın dertsiz olacak :KK53::KK53::KK53: Ceza yok gıcık olduğuna gönder uyarıyı :KK53::KK53::KK53:

Çok iyisin :KK9: komisyonumu unutma :KK53:

Yok ya ben böyle çoook rahatım , hani pro bile değilim.. Çokta uslu sayılmam ama politik olduğumdan snaırım henüz cezam yok :KK53: Ha olsa da üzülmem ban a kadar yolu var.. Ban dan sonra da yeni üyelik var değil mi :KK9:

Şimdi iki de bir dini içerik ysak değil mi neden konuyu kapatmıyorlar diye editörlere serzenişte bulunan mı dersin.. Yoksa saç başa mahalle kavgası mı dersin.. Kim uğraşacak bana ne :KK19:

aslında ebruşa sadece uyarı gelse iyi..hatta sadece uyarı ve ceza gelse yine iyi
yeterki prangaları vurmasınlar ayaklarına..

hmm
anladım

neyse
belki sadece uyarırlar, ceza puanı vermeden?
bişi geldimi sana?
madamiks mesaj gönderdimi?

Hayır hiç bir şey gelmedi, yoksa yırttım mı :KK53:

Banlanmazsın inşallah ya. Suçun ne ki*

Hakaret :26: Ama pişman oldum sonra :26:

Hadi ya :KK53: ona kim ceza verecek peki, hakaret etmiş sonuçta :KK9:

Öyle oldu biraz :KK53:

aslında ebruşa sadece uyarı gelse iyi..hatta sadece uyarı ve ceza gelse yine iyi

Hemen korkut beni :KK14:

Fazla değilmiş ceza puanaın dikkat ette tekrardan ceza alma puanlar yükselir yoksa

İkramiyeden sana bir parça veririm merak etme :KK53::KK53::KK53:

Ezik mi :KK53::KK53::KK53:

Mod olduğun zaman başın dertsiz olacak :KK53::KK53::KK53: Ceza yok gıcık olduğuna gönder uyarıyı :KK53::KK53::KK53:

Benim kara listem varrr bile :KK53::KK53:

Evet ezik :KK53:

İkisinide aynı gün aldım.. 29 haziranda... Biri kazenle polemikten 30 puan diğeri konu dışı mesajdan 10 puan:KK14:

Eylülde biter cezan 30 puanlar 3 ay filan sürüyor bendede 3 ay sürmüştü :KK14:

hoş geldin keleş abla :KK3:

Hoş buldummmm ne haberrrr :KK1:

Ceza puanına nasıl bakıcam ben? Kullancıcı kontrol panelinde uyarı falan yazmıyor? Nerden bakılıyor ki

Kontrol panelinde bişey yoksa cezanda yoktur zaten

abi nie gözünüzde bu kadar büyütüyorsunuz yaaaa prangaymış pehhhhh ben senın hsretinden ne prangalar eskitim keriş:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Fazla değilmiş ceza puanaın dikkat ette tekrardan ceza alma puanlar yükselir yoksa

Benim kara listem varrr bile :KK53::KK53:

Eylülde biter cezan 30 puanlar 3 ay filan sürüyor bendede 3 ay sürmüştü :KK14:

Hoş buldummmm ne haberrrr :KK1:

Kontrol panelinde bişey yoksa cezanda yoktur zaten

umarım o kara listede yokumdur
darılırım :KK37:

Eee o kadar ağladın pişman oldum diye Ebru..

Onlarda da vicdan var..

Acımışlardır, kıyamamışlardır :KK9:

Çok iyisin :KK9: komisyonumu unutma :KK53:

Yok ya ben böyle çoook rahatım , hani pro bile değilim.. Çokta uslu sayılmam ama politik olduğumdan snaırım henüz cezam yok :KK53: Ha olsa da üzülmem ban a kadar yolu var.. Ban dan sonra da yeni üyelik var değil mi :KK9:

Şimdi iki de bir dini içerik ysak değil mi neden konuyu kapatmıyorlar diye editörlere serzenişte bulunan mı dersin.. Yoksa saç başa mahalle kavgası mı dersin.. Kim uğraşacak bana ne :KK19:

Bir kaşık aşım ağrısız başım diyorsun :KK14::KK14::KK14:

X