Sinir bozucu

bak işte alttarafı sadece salonun tozunu aldım, aradan 2 sayfa geçmiş
beceriksiz miyim yoksa seksi olmadıgım için mi kaybediyorum anlamadım gitti

hele resimlerdeki kadınları gördükçe 2 dk kendime gelemiyom

barbi bebeğine benzeyen kızı gördünüzmü kızlar?
estetiklerle babie bebeğine benzemiş

tam bir ucube.. korkunç !

benimki sorun falan etmiyo öyle odaya almamaları falan zaten horlamasından uyuyamıyorum kış uykusuna yatmış gibi mübarek
gidiyo tvnnin karşısındaki kanepede sızıyo

maalesef bizimki için farkediyo. köşe kapmaca oynuyoruz evde. ama kedi cigeri görüyor ama uzaktan görüyor ulaşamıyor. beter olsun

Tamam işde süper bi daha odaya girmek isterse baban alsın pc y dersin hahahahahaahhahahah ya bu ouslar nie böle yaa nie değer bilmez bunlar abi yaa çıldırcam yaaaaa

babası hayatta değil canım o yüzden öyle birşey diyemem.

bide diyorumki kadın bana bağırıyo çocuğun çoluğun yannda annen bi sus ne diyon sen demiyo dedim
orasını duymamazlıktan geldi
işine gelirse yani...

anası bu kış 40 gün kaldı bizde. bi akşam kavga ediyorduk bizim kamille. sandım ki kaynana aramzıda giricek dicek ki oglum sennapiyon karına böyle? ne dedi dersiniz " oglum sus bagırma öyle komşular duyacak"
yani sok karını yatakodasına kır kemiklerini ama komşular duymasın demek alt metin. ben anladım salak kamil anlamadı. sonra da demiş ki o kıza elini sürersen hakkımı helal etmem. the oscar goes to kaynana the kaynar kazana atıla..

Çok gördüm ama hiç beğenemdim ben. Böyle olmayı hiç istemezdim... Eski hali insana benziyormuş

hani bi hikaye vardır ya. allahtan hep hayırlısını istemek lazım alt manalı.
kadının biri hamileliği boyunca bakmış güzel bi kız resmine bakmış.dokuz ay sonra o kız gibi bi kız dogurmuş. kalem kaşlı ay yüzlü. aynı o resimdeki kız gibi donukmuş bakışları. sagırmış kulakları. körmüş gözleri.. onu hatırlattı bana da..

Huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ne oldu bayıldınızmı
bi tek ebrumu beğendi resimdeki bayanı

Dişleri çok güzelmiş

Ya onu bırak 13 dakikalık bir video izlicem izleyemedim bir türlü yazı yazmaktan

''çok okşanınca göğüs büyür derlerdi inanmazdım ama galiba doğru:))))))''

diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…