Sinir bozucu

kızlar ben türbanlı olunca bunlar bana kızımın barbi bebeğinin elbiseleri gibi geliyo yorum yok kusura bakmayın

Ayy canım olur mu öyle şey ya neden kusura bakalım

ımmm şeyyyy topicin konusuna vakıf olamadım da
saçmasapan araya mı girdim ne

Olsun canım hoşgeldin, gel

kızlar ben geldim..ekşiden kimse yok dimi burda,biz bizeyiz

seksi kerriiiiiiiii nerdesin

Şimdilik öyle gözüküyor kadesacım Carrie inşallah topiclerde uslu duruyordur

yeni üyesin..ekşiden misin? bak doğru söyle bu topiği nasıl keşfettin

Konuş

kızlar aklınızda olsun,ziyaretçi sayısı artarsa tası tarağı toplayıp terk ediyoruz topiği..bilinki burayada geldiler

şu anda 1 ziyaretçi var,panik yok

Son düzenleme:
kızlar şu şarkıyı çok seviyorum ya size gelsin hepinizeee
[video=youtube;GSRXMsKz3V4]http://www.youtube.com/watch?v=GSRXMsKz3V4[/video]

Şöyle bi turladım

Bi cacık yok

Birisi uzun boylu olmayı dert etmiş, kimisi güneş görünce beyaz tenini korumayı başaramadığına çok içerlemiş, birisi de aman Allah'ım çok seksiyim herkes ben obje olarak görecek aşık olmayacak diyordu

Dert mi anlatıyorlar fıkra mı yazıyorlar bilemedim :44:

kızlar ben şimdi yeni bir konu açıyorummmm eylul ayında yegenımın düğünü var analı kızlı mor giyeecez yani fuşya gibi :))) saçlarımı nsıl yaptıram ne diosunuz straplez taşlı tuşlu bir elbise bana fikir verin orası cok sıcak saç akar topuz yaptırsam yaşlı gösterio bana fikir verin uleynnnnnnnn

bide bu var
sanırım iyi değilim ben
[video=youtube;Kd16O8jpnqI]http://www.youtube.com/watch?v=Kd16O8jpnqI&feature=related[/video]

hoşbuldummm
aaa ne zamandır topiclerde görüpte tanışmadıgım kişilerle tanışmış oldum bu topicte

mesela kimler? sende mi yeni yesin yoksa? nerden keşfettin burayı? kim söyledi sana bu topiği? biz burda malum sözlüklerden saklanıyoruz

en azından neden seksi değilim diyip ağlasam teselli edecek kişiler belli diye dedim

Evet, arkanda biz oluruz üzülme

Resim isteriz Elbiseyi görelim ona göre saç vs. karar verelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…