Sinir bozucu

kızlar ben türbanlı olunca bunlar bana kızımın barbi bebeğinin elbiseleri gibi geliyo yorum yok kusura bakmayın :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ayy canım olur mu öyle şey ya neden kusura bakalım :21:

ımmm şeyyyy topicin konusuna vakıf olamadım da :KK17:
saçmasapan araya mı girdim ne :KK53:

Olsun canım hoşgeldin, gel :KK3:

kızlar ben geldim..ekşiden kimse yok dimi burda,biz bizeyiz :KK9:

seksi kerriiiiiiiii nerdesin :KK14:

Şimdilik öyle gözüküyor kadesacım :KK53: Carrie inşallah topiclerde uslu duruyordur :KK14:

yeni üyesin..ekşiden misin? bak doğru söyle bu topiği nasıl keşfettin

:KK9:

Konuş :KK60::KK60:

kızlar aklınızda olsun,ziyaretçi sayısı artarsa tası tarağı toplayıp terk ediyoruz topiği..bilinki burayada geldiler :KK52:

şu anda 1 ziyaretçi var,panik yok

Son düzenleme:
kızlar şu şarkıyı çok seviyorum ya size gelsin hepinizeee
[video=youtube;GSRXMsKz3V4]http://www.youtube.com/watch?v=GSRXMsKz3V4[/video]

Şöyle bi turladım

Bi cacık yok :KK9:

Birisi uzun boylu olmayı dert etmiş, kimisi güneş görünce beyaz tenini korumayı başaramadığına çok içerlemiş, birisi de aman Allah'ım çok seksiyim herkes ben obje olarak görecek aşık olmayacak diyordu :KK9:

Dert mi anlatıyorlar fıkra mı yazıyorlar bilemedim :44:

Şöyle bi turladım

Bi cacık yok :KK9:

Birisi uzun boylu olmayı dert etmiş, kimisi güneş görünce beyaz tenini korumayı başaramadığına çok içerlemiş, birisi de aman Allah'ım çok seksiyim herkes ben obje olarak görecek aşık olmayacak diyordu :KK9:

Dert mi anlatıyorlar fıkra mı yazıyorlar bilemedim :44:

kızlar ben şimdi yeni bir konu açıyorummmm eylul ayında yegenımın düğünü var analı kızlı mor giyeecez yani fuşya gibi :))) saçlarımı nsıl yaptıram ne diosunuz straplez taşlı tuşlu bir elbise bana fikir verin orası cok sıcak saç akar topuz yaptırsam yaşlı gösterio bana fikir verin uleynnnnnnnn:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bide bu var
sanırım iyi değilim ben :KK17::KK17::KK17::KK17:
[video=youtube;Kd16O8jpnqI]http://www.youtube.com/watch?v=Kd16O8jpnqI&feature=related[/video]

hoşbuldummm :KK3:
aaa ne zamandır topiclerde görüpte tanışmadıgım kişilerle tanışmış oldum bu topicte :KK52:

mesela kimler? sende mi yeni yesin yoksa? nerden keşfettin burayı? kim söyledi sana bu topiği? biz burda malum sözlüklerden saklanıyoruz :KK43:

:KK9::KK9:

en azından neden seksi değilim diyip ağlasam teselli edecek kişiler belli diye dedim :KK53:

Evet, arkanda biz oluruz üzülme :KK9:

kızlar ben şimdi yeni bir konu açıyorummmm eylul ayında yegenımın düğünü var analı kızlı mor giyeecez yani fuşya gibi :))) saçlarımı nsıl yaptıram ne diosunuz straplez taşlı tuşlu bir elbise bana fikir verin orası cok sıcak saç akar topuz yaptırsam yaşlı gösterio bana fikir verin uleynnnnnnnn:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Resim isteriz :KK34: Elbiseyi görelim ona göre saç vs. karar verelim

X