Sinir bozucu

Günaydın kızlar, bende birazdan sözlümle buluşmaya gidicem akşam 11e kadar gelmem Bu arada kafayı resetle de öyle git demiştiniz ya, o reset olmadı anacım format attım haberiniz ola öptüm sizi

Günaydın kızlar, bende birazdan sözlümle buluşmaya gidicem akşam 11e kadar gelmem Bu arada kafayı resetle de öyle git demiştiniz ya, o reset olmadı anacım format attım haberiniz ola öptüm sizi

Tüh bizde heyecanlanmıştık ne olacak diye

Bu bir uyku düzenleme amaçlı uykuya boykot günüdür. Uyumayacağımmmmmmm...
Deneye deneye eskittim o boykot bayraklarını. 360 derece döndüğüm noktadayımdır.

Yeni mi yatağa giriyorsun Bizim için gün başladı
Bilmiyorum, belki benim için de başlamıştır gün. Uyuyamıyorum. Uyku tozu alıyorum
Ne fayda
Yine uyuyamıyorum.
Bu ara böyle..

günaydın şekerler mutlu pazarlar
Sana da mutlu pazar olsun sevgili sevgi.

Günaydın sevgicim... Mutlu başlayamadım pazara umarım mutlu bitiririm... Eşim evde ben işte

Sabahın bu erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar.

Çifte kumrular sizi :))

Valla bana bi gün uykusuz kalmak bi kaç hafta yetiyor darısı isteyenlere diyelim :)))

bi şekilde çekmem lazımdı sizi buraya
kamil bana boşu boşuna kolpacı dememiş

ohhhhhhh gez bakalım
döndükten sonra özet isteriz
hatta detaylı özet

kukaracım üzüldüm ya :26:

bu doktorlar böyle işte... bende bi ara rahatsızlanmıştım bi sürü doktor gezmiştim
benimde ayak bileğim şişmişti, basamıyordum

meğerse tendinitmiş

kimle ne yapıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…