Sinir bozucu

Ben bu adamı çok beğeniyorum ya... Mimikler filan süper...

evet adam çok iyi

kızlar az evvel bakdımda nurhayat varyaaaaa ben işte onun mavi gözlüsüyüm saçlarım felan aynı :)

nurhayat kim ben onu tanımıyorum dur bakim
şu dacia reklamında çıkanmı
çok severim ben onu

bende 60 olsam ne ıyı olur

hayırlısıyla gelsın o zaman tebrıkler sımdıden

olursun olur canım..diyet tut biraz yürüyüş yap

kızlar geçen gün ekşisözlükle ilgili bu bölümde açılmış bir konu vardı. kazen de mesaj yazmıştı hatta bu konu kapatılmasın diye. nerde o konu bulamadım, o da mı kapatıldı?

evet adam çok iyi

nurhayat kim ben onu tanımıyorum dur bakim
şu dacia reklamında çıkanmı
çok severim ben onu

olursun olur canım..diyet tut biraz yürüyüş yap

cenemı tutamıyorum kı kız cıkolatadan oluyo hep napımm

müthiş bir baş ağrısı ve büyük bir yorgunluk yoğunluk var bugün yarın dahada yoğunluk var sıktıkça sıkıyolar izin aldım 4 gibi çıkacağım misafir gelecekmiş yemeğe kaygana çağırdı çocukta onda bugün gitmesem olmaz

ben dukanı tutamıyorum ya
kaldım öle
daha kilo veremiyorum
duraklama dönemindemiyim yoksa

geçen hafta hafif geçirdim bu hafta full saf p yapıyorum.
haftasonuna kadar devam tickerimin 300 gr üstündeydim bu sabah. daha cumartesiye çok var. kendisi asıl tartı günüm oluyii

bende biraz önce tartıldım 59,7 çıktım

59 ları gördüm ya çok mutluyum

oh ne güzel darısı başıma.
geçen yıl 76 dan 58,8 e kadar düşmüştüm kış dönemi geri geldi kglar şimdi kovacam diye uğraşıyorum.

müthiş bir baş ağrısı ve büyük bir yorgunluk yoğunluk var bugün yarın dahada yoğunluk var sıktıkça sıkıyolar izin aldım 4 gibi çıkacağım misafir gelecekmiş yemeğe kaygana çağırdı çocukta onda bugün gitmesem olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…