Sinir bozucu

Evet mutlu amanadenin davetiyesi ve balkondaki atletli adamlar dışında bi bomba konu daha vardı..

Ekşi sözlük ve kk çatışması ama yorum yazarken silindi

benimde akrabalarım var kırklarelinde

Neresinde akrabaların... Eşim Pınarhisarlı... Eşimin anne tarafı selanik göçmeni baba tarafı Bulgaristan göçmeni ama çok önceden gelmişler vatandaşlıkları yok

Gediz sonuç kötü çıkmamış sevindim adına... Tekrar geçmiş olsun

Gediz'cim neyin var senin? Sıkıntıların var. Paylaşsana

içimde ırmaklar akıyor bugun yağmurlar yağıyor muson yağmurları rüzgarlar hatta fırtınalar var bilmiyorumki doldum taşdım sanırım hayat işde bazen yoruyor demi insanı gızanlar....

hayatım önce sen benım arkadaşlığı hele bir kabul et.....bakkkk delirtme beniiii :)))))

neyse daha sonuç yok bakalım dr yağ bezesi gibi bişey bu dedi kbb doktor git dedi ama ben genel cerraha giderim kas gevşetici içtim şimdi bakalım bir 1-2 gün

kırklareli merkezde

içimde ırmaklar akıyor bugun yağmurlar yağıyor muson yağmurları rüzgarlar hatta fırtınalar var bilmiyorumki doldum taşdım sanırım hayat işde bazen yoruyor demi insanı gızanlar....

Yaşadıkların yormuş olabilir seni.. İnşallah en kısa zamanda atlatırsın!

Arkadaşlığını mı kabul edeyim :44::44::44: Ama davet yok ki bende... Ben sana yollayım davet

Geçer sen üzme kendini

aklıma anaannemin bana söylediği türküler geldi ya... efkarlandım şimdi

[video=youtube;guSLZ6yHXEI]http://www.youtube.com/watch?v=guSLZ6yHXEI[/video]

benimki de sever bu tür muzikleri. kendisi makendon arnavutu
ben türküm ama bende severim rumeli türkülerini. bir başka duyguludur

benimki de sever bu tür muzikleri. kendisi makendon arnavutu
ben türküm ama bende severim rumeli türkülerini. bir başka duyguludur

benimkindede vardı..
karmakarışık birşeyim işte ben
ne ararsan var
tatarlık, türklük, çerkezlik, arnavutluk annemden biraz ruslukta var sanırım ayrı ruslara benziyor
beni görende turist zannediyor doğal olarak..

abe içmeeeeeeee zararlıııı beyaaaaa zararlıııııı bende arada çoook nadir kent içiyorum hani çıt dion ya naneli oluo ondan beyaaaaa

naneli güzel oluyor be ya
te az önce yaktım bi tane daha

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…