Sinir bozucu

tamam ablacım Allahım razı olsun

Sen şimdilik kötüye odaklanma... Benim dayımda o kanserle senelerce yaşadı... Ağrı sızı olmadığı için doktora gitme zahmetinde bulunmadı kendileri... Allahtan tedaviyle aşabiliyor şimdilik... Sen sakın ihmal etme git doktoruna... Ciddi bir sorun gibide düşünme unut gitsin doktora gidene kadarda olurmu... Çocuğun vardı sanırım o da üzülmesin seni üzgün görüp

Son düzenleme:

tamam canım Allah razı olsun hayırlısı bakalım ben çıkıyorum destek için çok teşekkürler herkese...

Kılzar,

Ben 10-15 dk daha burdayım.

Gediz'cim inşallah birşeyin yoktur. Hayırlı haberlerini bekliyorum

yok abla oyle sorunlarım yok bakalım doktor söylicek artık hayurlısı Allahdan Rabbim yavruma bağışlar inşallah

Ben de yaşadım bu korkuyu gediz. Dokununca ağrı varsa sıkıntı yok. Bilmiyordum tabi ben.

Doktora gittim ultrason istedi.

Gittim hemen ultrason yapın beni dedim. Aldım sonucu gösterdim doktora.

Dedi tamam birşey yok. Ama bir ay sonra yine gel.

Madem bir ay sonra tekrar gelme durumum var biyopsi yapın bana dedim. Patalojimi inceleyin dedim.

Abartmayın hamfendi dedi, gidin bir ay sonra gelin lütfen. Yok birşeyiniz dedi. Ama dedim geceleri terliyorum ben,

ateşim de çıkıyor bazen dedim. Biyopsi istiyorum patoloji istiyorum narkoz verin boynumdaki kitleden parça alın bakın ben kanser miyim.

Hatta annemle sarılacaktım filan. Veda ediyorum ya.

Gece kalkıp odama evime bakmıştım hey gidi günler filan.

Annem de gelip gece beni izlemiş, canım kızım yavrum benim diye.

Allahım bir daha günah işlemiycem, dikkat edicem nolur alma canımı gibi dualar da ettim baya.

Bağışıklık sistemi zayıfılığından enfeksiyona bağlı lenf bezi büyümesiymiş. Geçti gitti.

İyi akşamlar herkese yarın görüşürüz

İyi akşamlar canım..

Kılzar,

Ben 10-15 dk daha burdayım.

Gediz'cim inşallah birşeyin yoktur. Hayırlı haberlerini bekliyorum

Bende çıkıyorum canım hoşçakal..

Doktor neden o kadar ağırdan aldı ki ya Çok saçma bugün git 1 ay sonra gel demesi birde açıklama yapmaması. Devlet hastanesimiydi Nihilcim..

Doktor neden o kadar ağırdan aldı ki ya Çok saçma bugün git 1 ay sonra gel demesi birde açıklama yapmaması. Devlet hastanesimiydi Nihilcim..
Yok ebrucuk apar topar özel hastaneye gitmiştim. Ultrason baktı ya
orada mühim birşey görmeyince
şimdi birşey yok ama takip edelim
beze de büyüme olursa diye git bir ay sonra gel dedi.
kuruntuluk yapan bendim:)
**

gedize de sevgiler. geçmiş olsunlar.

Yok ebrucuk apar topar özel hastaneye gitmiştim. Ultrason baktı ya
orada mühim birşey görmeyince
şimdi birşey yok ama takip edelim
beze de büyüme olursa diye git bir ay sonra gel dedi.
kuruntuluk yapan bendim:)

Ayy canım bende ilgilenmediler sandım yaa Allah tan bir şey çıkmamış sana da geçmiş olsun şekerim

nihil burdamısın hayatım?

Yaa ben yine konuyu kaçırmışım :26:

Aman kızlar sözlüktekilere savaş açmışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…