Sinir bozucu

Nadia bacim ben seni dert bolumunden taniyorum galibaaa

7) İSİS (25 Şubat – 26 Mart)
Osiris’in karısı ve ana tanrıçadır, doğum yapan kadınları, yolcuları ve devleti korur. Başında iki boğa boynuzunun üzerinde duran bir güneş figürü taşıyan bir kadın olarak resmedilir,
Karakter
Maddi konularda çok başarılı insanlardır, ayrıca evlerine bağlıdırlar, dışarıda eğlenmektense, evde ailesi, çocuklarıyla vakit geçirmeyi tercih ederler, bu burçta doğanlar çocukken utangaç, içine kapanık olurlar ama daha sonra açılırlar, okumayı severler, kendilerini yetiştirme yeteneğine sahiptirler, üniversite bitirmeseler bile son derece kültürlü, bilgili insanlar olarak herkesi kendilerine hayran bırakırlar, doğaya meraklıdırlar, dağcılık, bisiklet, yürüyüş sevdikleri uğraşılardandır
benımde bu cıktı hatunlar vuslata yolculuk bende senı tanıyorum

Kimsenin ki tutmadı galiba

benimki tutmadı
yayım ben ama burdakilerle alakam yoktur
kafama eseni yaparım özgürlükçüyüm birine bişey sormaktan izin almaktan hiç hoşlanmam eşimle bu yüzden çok kavga ederiz
ama en küçük şeyden mutlu olurum
kalbimde zerre kötülük yoktur dedikoduyu sevmem
çok çabuk aşık olurmuşum önce öyleydi zati hehe

Ben burçlardan pek anlamıyorum zaten..

Tek tarihten biliyorum ki ben Boğa burcuyum Soran olursa söylemek için öğrenmiştim

iyi bir baba mı?
carrie sen irkek misin

ben buyum ;

1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Manolya. Dürüsttür, her zaman birinci olma isteği en belirgin özelliğidir. Sosyal ilişkilerinde başarılı sayılmaz. Çünkü insanların tavsiye ve önerilerine asla kulak asmaz.
kamilde akça..

öle çıktı valla
iyi babaymışım

mutlucum geçmiş olsun
ben sana ne dedim terli terli su içme diye, duş alıp vantilatörün önüne geçme diye

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…