Sinir bozucu

Nadia bacim ben seni dert bolumunden taniyorum galibaaa :KK70:

7) İSİS (25 Şubat – 26 Mart)
Osiris’in karısı ve ana tanrıçadır, doğum yapan kadınları, yolcuları ve devleti korur. Başında iki boğa boynuzunun üzerinde duran bir güneş figürü taşıyan bir kadın olarak resmedilir,
Karakter
Maddi konularda çok başarılı insanlardır, ayrıca evlerine bağlıdırlar, dışarıda eğlenmektense, evde ailesi, çocuklarıyla vakit geçirmeyi tercih ederler, bu burçta doğanlar çocukken utangaç, içine kapanık olurlar ama daha sonra açılırlar, okumayı severler, kendilerini yetiştirme yeteneğine sahiptirler, üniversite bitirmeseler bile son derece kültürlü, bilgili insanlar olarak herkesi kendilerine hayran bırakırlar, doğaya meraklıdırlar, dağcılık, bisiklet, yürüyüş sevdikleri uğraşılardandır
benımde bu cıktı hatunlar vuslata yolculuk bende senı tanıyorum :KK70:

Kimsenin ki tutmadı galiba :KK9:

benimki tutmadı
yayım ben ama burdakilerle alakam yoktur
kafama eseni yaparım özgürlükçüyüm birine bişey sormaktan izin almaktan hiç hoşlanmam eşimle bu yüzden çok kavga ederiz
ama en küçük şeyden mutlu olurum
kalbimde zerre kötülük yoktur dedikoduyu sevmem
çok çabuk aşık olurmuşum önce öyleydi zati hehe:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben burçlardan pek anlamıyorum zaten..

Tek tarihten biliyorum ki ben Boğa burcuyum :KK9: Soran olursa söylemek için öğrenmiştim:KK53:

5) SFENKS (27 Aralık -25 Ocak)
Her yaratığın şekline girebilen ve hazinelerin koruyucusudur, aslan vücutlu olarak resmedilirler, bu burçta doğanlar kendilerini her koşula uydurabilirler, hırçındırlar, çok disiplinlidirler ve son derece hassastırlar, bazen kibirli olurlar, meslek olarak kendi işlerinde çalışmayı severler.
Karakter:
Çok nazik, kibar birisiniz, her zaman çevrenizdeki kişileri dinliyorsunuz, karakterleri iyi tahlil ediyor, kolay adapte oluyor ve iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz, karşılık beklemeden veren bir kişiliğiniz var, çok hoşgörülüsünüz ve her zaman başkalarına yardım ediyorsunuz, bu yüzden insanlar bazen sizi suistimal ediyorlar, onlar samimi, içten oldukları müddetçe, sorun yok ama ihanete uğradığınızı hissederseniz, intikamınızı almaktan çekinmiyorsunuz, gazabınızdan korkuluyor, büyük çaba gereken işlere girişmekten kaçınmıyorsunuz, bu enerjiniz başkalarına cazip geliyor.
Tutkulu yapınızla sert kararlar alıyorsunuz, duygusal olarak ailenize büyük destek oluyorsunuz, çok iyi bir baba ve eşsiniz

bakın kızlar
bu benim
okuyun ve hayretler içinde kalın

iyi bir baba mı?:KK53::KK53:
carrie sen irkek misin :KK1::KK1:

ben buyum ;

1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Manolya. Dürüsttür, her zaman birinci olma isteği en belirgin özelliğidir. Sosyal ilişkilerinde başarılı sayılmaz. Çünkü insanların tavsiye ve önerilerine asla kulak asmaz.
kamilde akça..

iyi bir baba mı?:KK53::KK53:
carrie sen irkek misin :KK1::KK1:

ben buyum ;

1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Manolya. Dürüsttür, her zaman birinci olma isteği en belirgin özelliğidir. Sosyal ilişkilerinde başarılı sayılmaz. Çünkü insanların tavsiye ve önerilerine asla kulak asmaz.
kamilde akça..

öle çıktı valla
iyi babaymışım :KK3:

mutlucum geçmiş olsun
ben sana ne dedim terli terli su içme diye, duş alıp vantilatörün önüne geçme diye :KK19:

Son düzenleme:
X