Sinir bozucu

Saat 1 olmuş ne konsantresi Ben hiç iyi değilim olmaması gereken herşey olmuş hafta sonu. Birde toplantıda hesplar var sorulacak bir an önce yarını yaşamak istiyorum herşey düzelmiş bir şekilde

ne iş yapıosun lovem (( ama iş stresini sormaaaa ben bu hafta çok rahatım müdürüm yok 10 günm özgürümmmmmmm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bacılar ben geldim huuu ay bana bi bel ağrısı peydah oldu kaç gündür inşallah fıtık falan değilimdir ayyyyyyyyyyyyy amannnnnnnnnnnn

canım benım tşk.ederim sende gebzedeydin demi bende ordayım yakınız kız bacı :)

Rica ederim.. Yoo senin hatlar karıştı Gebze bana çok uzak

Buradan silmeyi bilmiyorum , o yüzden albüm yapacağım 2 dk. bakınca haber vere sileyim resmi.. Anlaştık mı ?

bacılar ben geldim huuu ay bana bi bel ağrısı peydah oldu kaç gündür inşallah fıtık falan değilimdir ayyyyyyyyyyyyy amannnnnnnnnnnn

yok değildir canım korkma hemen yola gittin geldinya ondan yrgunlukdanda olur benımde sırtım agrıdu gecen açıkda kalmışım...nasıl agrıdı nefes aldıkça 1 hafta resmen sırtımda eşşek ayağı geziyordu sanki

Rica ederim.. Yoo senin hatlar karıştı Gebze bana çok uzak

Buradan silmeyi bilmiyorum , o yüzden albüm yapacağım 2 dk. bakınca haber vere sileyim resmi.. Anlaştık mı ?

tamam canım benım nerden bakıcam hemen söle tatlımmmm silersin sonra bende sana yollarım resmimi face den felan ekleşiriz :)varsa tabeeeeeeeee

ne iş yapıosun lovem (( ama iş stresini sormaaaa ben bu hafta çok rahatım müdürüm yok 10 günm özgürümmmmmmm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Canım ben şirkete genel müdür yardımcısı olarak girdim. Girdikten sonra genel müdürü kovdular. Sonra beni vekaleten yerine koydular. 7-8 aydan fazla olmuştur sanırım hala genel müdür alınmadı. Biraz daha işi öğrendikten sonra genel müdür olarak devam ederim diye düşünüyorum

tamam canım benım nerden bakıcam hemen söle tatlımmmm silersin sonra bende sana yollarım resmimi face den felan ekleşiriz :)varsa tabeeeeeeeee

arakadaş listende olduğumdan hemen görebilirsin resmi, ekledim..

Yok o eski halimden eser yok şimdi facebooka girmiyorum

vayyyyyyy genel müdür maaşıda veriyolarmı bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…