Sinir bozucu

acayip manyak bir haftasonundan sonra yarı aygın yarı baygın bir şekilde (yanımdaki bayan izinli onun işlerinede ben bakıyorum) bi o bilgisayar bi bu bilgisayar koşturup duruyorum öğlen olsada uyusam accık hehe :))))

acayip manyak bir haftasonundan sonra yarı aygın yarı baygın bir şekilde (yanımdaki bayan izinli onun işlerinede ben bakıyorum) bi o bilgisayar bi bu bilgisayar koşturup duruyorum öğlen olsada uyusam accık hehe :))))

O bişeymi bende müdürün yerine bakıyorummmm o gümrük senın bu gümrük benım yok ordino yok konşimento :))))) :KK52::KK52::KK52::KK52:

şu manyak hafta sonunu aç hele az :))))))):KK52::KK53:

bacım şimdi biz kızımı aldık annemlerden cuma günü neyse öpe koklaşa bitti o gün
cumartesi öğleden sonra o bunaltıcı sıcakta sırf iftar açmaya 1.5 saatlik yola gittik mi gittik :KK1:
o evde en az 25 kişi varmıydı? vardıııııı:KK1: bizden bide kaynanamgilden başka kimse oruç değildi o ayrı bi muamma niye geldiniz ozaman dicem iftar açmaya olmucak:KK1::KK1::KK1:
ya ertesi gün pazar ben yatcam gidelim hadi dedim benim kamile karşı taraf ısrar etti sahura kalın diye kaldık mı kaldık :KK1:
hani sahurdan sonra çıkçaktık dedim ya çok uykum var sahura kadar uyumadık tehlikeli olur şimdi uykulu uykulu çıkmayalım dedi iyi dedim
ben başka biyerde kesinlikle uyuyamam annemlerde dahil
neyse millet 3 gibi kalktı bizde yola düştük o sıcakta. tabi ben sinirküpü ve uykusuz :KK43:
akşam oldu iftarı yaptık ben 12ye kadar ev süpürdüm falan bi yoruldum yorgunluktan uyku tutmadı
sahurdan sonra biraz uyumuşum tahminen 2 günde 3 saat falan uyudum
cinnet geçirmek üzereyim
acayip manyaktı ya:KK42:

kaderim naber sen ne yaptın hafta sonu conem
:KK53:

Cümleten merhaba yine de :KK53:

Ah ahhh ne yapmadım ki :KK9:

Cumartesi günü bütün evi kaldırdım , dip köşe temizlik yaptım .. Bahçeyi suladım.. Sonra koltukta baygın gitmişim :KK53:

Gündüz uyuyunca gece uyku tutmadı , sahuru beklerken buraya takıldım :KK9: Sahuru hazırladım yattım ..

Pazar öğlen uyanıp anneme gittim..

Ablamlarda gelmişti orada iftar yaptık , iftardan sonra yine bayılmışım :KK53: sahurda yine buraya uğradım kimsecikler yoktu

Sahur hazırladım , yedikten sonra uyuduk

Ve berbat yorgun , uykusuz bir pazartesi ile karşınızdayım :KK50:

X