Sinir bozucu

hadi
dinlen bakim canım
allah rahatlık versin
sağol çay için, biz doldururuz sen yat :KK19:

Amin sağol sana da

Rica ederim afiyet olsun :KK9:

teşekkür ederim
makyajsız ve boncuksuz halimde çok tatlıdır :KK17:

:KK9::KK9::KK9:

Afiyet olsun kadercim. Çok yorma kendini ous için.

Dinlen yarına enerjik ol,

saatler olsun şimdiden.

Teşekkür ederim Ous için değil annemler iftara gelecek diye gaza gelip her yere birden giriştim :KK9:

Ben şimdi sizden küççüğüm diye yaş sınırlaması gelmesin. Bide burdan taş yerim. Oh.:KK14:

Kaç yaşındasın bilmiyorum da yaş sınırlaması yok burda , bende 25 yaşındayım zaten :KK76:

BEN ÇIKIYORUM

GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN :KK3:

Hatırlıyorum canım unutabilir miyim yılanlıyı, noel babalıyı, :KK9: Ben şu kalp traşlı adama takıldığımdan göğüste fil hayal etmiştim hep :KK9: Yalnız yılan dışında bir paylaşımını daha gördüm orda dantelli dantelli takım giymek için o bayağı şık duruyordu. Calvin Klein üretmeye başlasa david Beckhamlı düzgün bir tanıtımı yapılsa patlar satışları.

Amin sağol sana da

Rica ederim afiyet olsun :KK9:

:KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim Ous için değil annemler iftara gelecek diye gaza gelip her yere birden giriştim :KK9:

Kaç yaşındasın bilmiyorum da yaş sınırlaması yok burda , bende 25 yaşındayım zaten :KK76:

BEN ÇIKIYORUM

GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN :KK3:

bye byeee canım :KK3:

Hatırlıyorum canım unutabilir miyim yılanlıyı, noel babalıyı, :KK9: Ben şu kalp traşlı adama takıldığımdan göğüste fil hayal etmiştim hep :KK9: Yalnız yılan dışında bir paylaşımını daha gördüm orda dantelli dantelli takım giymek için o bayağı şık duruyordu. Calvin Klein üretmeye başlasa david Beckhamlı düzgün bir tanıtımı yapılsa patlar satışları.

david beckham yakışıklı

En küçük ben miyim ya yalnız? 21'im ve bazı eyaletlerde yeni yeni alkol tüketebiliyorum bayanlar, ayıp şeyler konuşacağınız zaman beni bakkaldan ekmek almaya filan gönderin :KK9:

23 (yirmiüç) :KK9:
Ben ters ilişki topiğinden gelmeyim yalnız.
Bana komaz. :KK14:
Baştan kıdemliyim diyosun.
Gel şöyle.

nasıl yokum
ben burdayım
:KK14:
Gidersin belki dedim.

Reputablede görsün istedim. Alır belki ousuna.

Ben biliyorum onların anlamını zaten de ikinizde aynı şekilde yazınca ondan sordum. nihil bozduğuna göre carrie usta ozaman :))

ous habire seslenio
kızlar ben kaçıyorum
yarın görüşürüz

konu size emanet
çıkmadan önce plastik bardakları toplayın, çekirdek kabuklarını atın
pencereleri kapatın belki gece yağmur yağar
kapıyıda çekin anahtarı paspasın altına koyun

hadin iyi geceler :KK3:

X