Sinir bozucu

haadi be:KK52:
genelde her konuda yırımunu görüyorum ondan sordum :)

bu arada sahurda biz kahvaltı yapıyoruz annemle,hafif olduğu için

nerden öğreniyosun böyle şeyleri bır bır bır dır dır dır, gerçi yasak dinleyen yok da surat çekmek dert :KK23:

ben de kadınların öcünü bir gece de olsa almış olursun devam diyecektim..:KK53:

ben boz ''bekaretini'' sonra kirli bi mendil gibi at dicektim :KK53:

çatlatma beni şu resimlerle :KK53: diyetime kastınmı var :KK53:

Pardon :KK53:

Afiyet olsun canım

kas olsun yağ olmasın:KK14:

..........

ters ilişki topiğinden reputableyi çağırmıştım:KK14::KK14::KK14:

.........

ihtar tebligatı aldım saniyeler evvel:KK14::KK14::KK14:

Amin sağol..

Boşverin ya burası iyi başka konuda bi deli bi kuyuya bi taş atıyo kırk akıllı çıkarmaya gidiyo sonra yöneticiler geliyo :KK9:

Sevmiyorum öyle ben

Zaten konu sahipleri niye bize soruyo anlamadım ki.. Dinlemiyolar sonuçta kendi bildiklerini okuyorlar hep..

:bir_bardak_su_uzatan_smiley:

:Nihilin_yüzünü_soğuk_suyla_yıkayan_smiley:

hayırdır neden yasak koysun :KK55:
pin, ojgeldin :KK3:

Hojbulduk :)

Nihil birşey yapmazlar sana, sadece tartışmadan dolayı banlanmış 2-3 kişi, hatta mune konu sahibi isterse konusu tekrar açılabilir vs diyor, yönetim oldukça hoşgörülü yaklaşmış, bence onlarda biliyor böyle konular foruma heyecan getiriyor, bir topiğe toplanan üye sayısında patlama filan yaşatıyor :KK9:

Buarada çok güzel bir sahur sofrası gördüm oralarda afiyet olsun, sahibesi her kimse :KK56:

Hojbulduk :)

Nihil birşey yapmazlar sana, sadece tartışmadan dolayı banlanmış 2-3 kişi, hatta mune konu sahibi isterse konusu tekrar açılabilir vs diyor, yönetim oldukça hoşgörülü yaklaşmış, bence onlarda biliyor böyle konular foruma heyecan getiriyor, bir topiğe toplanan üye sayısında patlama filan yaşatıyor :KK9:

Buarada çok güzel bir sahur sofrası gördüm oralarda afiyet olsun, sahibesi her kimse :KK56:

aa bide ban mı yemişler :KK14:

X