Sinir bozucu

Gerçekten hastalıklardan bahsetmeyelim yaa ben çok kötü oluyorum çok üzülüyorum.. Bütün hastalık çekenlere Allah acil şifalar versin :26:

evet
kapatalım bu konuyu
ebru silmiş, herkes benden yaptığı alıntıları silsin

bu konuyla ilgili, tüm konudan değil :KK14:

Konuyu değiştirmek için;

Carrie,

Senin ismin Stephen King'in romanından mı geliyor? :KK31:

kızlar saçımı boyadım şimdi.

kırmızı kahve gibi bişey çıktı :KK43::KK43::KK43::KK43:

yarın tekrar boyamam lazım.güzel bir açık kahve tonu önerecek olan varmı?

yorulma açısından sormadım..babam bu sene emekli oldu,38 yıl idarecilik yaptıktan sonra. ve işine aşık bir adamdı..emekli oldu 1 ay sonra kalp krizi geçirdi.ailemizde kalp hastası yok,herşeyine dikkat eden bir adamdı..sigara,alkol falan hiç kullanmadı.ve inanamadık.kalp ameliyatı oldu ve ölüm riski çok yüksekti..uzun süre çalışma hayatında olan insanlar emekli olduktan sonra ciddi bir sağlık sorunu yaşıyorlar.

Kadınlar kulubunden başka en sık takıldığınız site forum topluluk tek kişilik blog
neler var kızlar

bu arada nadia madamiks olmuş

Hadi ya :KK53:

Bende Stephen King'in Göz isimli romanının baş karakterinden aldın sanmıştım :KK53:

yok okumadım o romanı :KK1:

bende cumartesi günü kuaföre gidicem :KK14:
hani resim yokmu görek bizde

yorulma açısından sormadım..babam bu sene emekli oldu,38 yıl idarecilik yaptıktan sonra. ve işine aşık bir adamdı..emekli oldu 1 ay sonra kalp krizi geçirdi.ailemizde kalp hastası yok,herşeyine dikkat eden bir adamdı..sigara,alkol falan hiç kullanmadı.ve inanamadık.kalp ameliyatı oldu ve ölüm riski çok yüksekti..uzun süre çalışma hayatında olan insanlar emekli olduktan sonra ciddi bir sağlık sorunu yaşıyorlar.

doğru olabilir..bilemicem :KK14:

Kadınlar kulubunden başka en sık takıldığınız site forum topluluk tek kişilik blog
neler var kızlar

ben girmiyorum
ara sıra işte kamilin girdiğin bi oyunun forumu var oraya giriyorum ama sadece kk dan banlandığımda

ebruş itiraf et biliyodun carrie nin nerden geldiğini ama sex kelimesini duymak istiyodun ağzımdan :KK14:

Canım yarın boyama sakın yakarsın saçını :KK53: 1 ay beklemen lazım o kadar bekleyemem dersen en azından 1 hafta bekle, mahvedersin bak..
Benimde dip boyam geldi(baya bir geldi 5 aydır :KK53:) kuaföre gitmem lazım..
neler var kızlar

Nadia nasıl madamiks olmuş ben anlamadım :26:

Valla ben haber sitelerinde dolanıyorum, sinemalar.com da bakınıyorum bazen, genellikle de kitapyurdun da takılıyorum ama forum olarak bir tek kk :KK53:

X