Sinir bozucu

nem küstüm ona
benim jennifer lopezden daha güzel olmadığımı ima etti

sen niye küstün

harbi ayıp etmiş.:KK53:
benim kamille anası da boyuma taktılar. kısaymışım topuklu giymeliymişim. 165 cm nin neresi kısaysa. bende inadına paso düz giyiyorum. zaten konuşmuyorum da onlarla artık.resti çektim ousa da. işine gelirse:KK14:

benim kamille anası da boyuma taktılar. kısaymışım topuklu giymeliymişim. 165 cm nin neresi kısaysa. bende inadına paso düz giyiyorum. zaten konuşmuyorum da onlarla artık.resti çektim ousa da. işine gelirse:KK14:

kız jenıfır güzelmiiiii allah seni davul etmeesin emiiii sen ona 1500 çekersin uyuz onamı takdın kafanı

kara fatma bişey o

bu yuzden mı bosayacaksın yoksam :26:

evet bu yüzden

bende 1.65 im görümcem cüce diyodu bana :KK37:

Nasılsınızzzz tanışmaya geldiiiiiiiiiim:KK48:

tanış bakalım :KK14:

ben küstüm ona
benim jennifer lopezden daha güzel olmadığımı ima etti

sen niye küstün

Sende Brad Pittten daha yakışıklı değilsin de sende. Jennifer Lopez'in yüzü güzel değil ki vücudunu beğeniyor bu pis herifler:KK33: Sinirlerimi bozuyor durduk yere tartışma çıkarıyor en sonunda tamamen kaybedicek beni sonra aklı başına gelecek. Benden başka kimse bakmaz ona. Anası bile br gün bakmaz.
kocanın mı kız ne ka ayıppppp

Evet kocamın:KK37:

ben kilo verdim uşaklar

:KK34:
gördüm fotonu keri.

inceciksin incecik

ooooo bakıyorum kimse kalmamış burada üç harfliler beş harfliler toplanmış

keriyi niye çağırmadınız bakalım

çağırdık ki. o da burada.

heee gündüz demişti biz gün yapıyoz diye sıra kerideydi demek onda toplandınız

slm nihil ben keri görmüyomusun beni
oooo gelip gitmişsiniz

Sende Brad Pittten daha yakışıklı değilsin de sende. Jennifer Lopez'in yüzü güzel değil ki vücudunu beğeniyor bu pis herifler:KK33: Sinirlerimi bozuyor durduk yere tartışma çıkarıyor en sonunda tamamen kaybedicek beni sonra aklı başına gelecek. Benden başka kimse bakmaz ona. Anası bile br gün bakmaz.

Evet kocamın:KK37:

indiricen kafasına bişey
rahatlıycan

en sonunda öyle yapıcam zaten
bende dedim ona, ben seni bıraksam kim bakacak sana kel pis şiko göbekli adam

X