Sinir bozucu

svd cum seni çok ihmal ettim son günlerde o yüzden bi şarkı söylicem sana
içimden geldi :KK24::KK24:

[video=youtube;4pN2xsO68ww]http://www.youtube.com/watch?v=4pN2xsO68ww[/video]

Son düzenleme:
chips
cola
çekirdek
pamuk helva
kaşarlı tost
domates ve peynir
yoğurt
süt

---------------
doğru
değiştirim ben rengi :KK1:

yukarıdakiler iyi hoşta. sen bunları yiyip yine pek kilo almamışsın valla bravo! ben bunlardan birini yesem günde yine kilo alırım etle yaşıyorum ormanlar kralı aslan gibi...
eski rengine dönmüşsün ama buda benim gözümü alıyo par par uçuyo gözümde yazıların na beeyle :KK53:

sandalet ayağımı vurmuştu
yara olmuştu
çok acıyordu
kamilde acım dinsin diye pro üye etti beni :KK53:

benim kamil kk ya girmeme kıl oluyo.:KK51::KK51:
ne zaman baksa eşi ve eşinin ailesinde yi okuyorum BDV da diyo ki benim ailemden ne arıyorsun. :KK60:
konu açmamamışım bişi yapmamışım dertlilerin dertlerini okuyorum tek suçum o bir de konu açsak ne olurdu bilmem. o kadar ki diyo ki bana bende erkekler kulubu açıcam car car konuşuyonuz orda erkekleri ve aileleri hakkınnda ailelerini atıyonuz bizde orada dertleşicez. ay sanki çok matah gibi ailesi .. :KK14: nede olsa yarası var gocunur tabi :KK14::KK14:

kızlar toplaşmışınız yine:) doktor gititm geldim,napcam ben ya adam 2 yıl kanal tedavisi uyguluycaz dedi:KK5:

yukarıdakiler iyi hoşta. sen bunları yiyip yine pek kilo almamışsın valla bravo! ben bunlardan birini yesem günde yine kilo alırım etle yaşıyorum ormanlar kralı aslan gibi...
eski rengine dönmüşsün ama buda benim gözümü alıyo par par uçuyo gözümde yazıların na beeyle :KK53:

benim kamil kk ya girmeme kıl oluyo.:KK51::KK51:
ne zaman baksa eşi ve eşinin ailesinde yi okuyorum BDV da diyo ki benim ailemden ne arıyorsun. :KK60:
konu açmamamışım bişi yapmamışım dertlilerin dertlerini okuyorum tek suçum o bir de konu açsak ne olurdu bilmem. o kadar ki diyo ki bana bende erkekler kulubu açıcam car car konuşuyonuz orda erkekleri ve aileleri hakkınnda ailelerini atıyonuz bizde orada dertleşicez. ay sanki çok matah gibi ailesi .. :KK14: nede olsa yarası var gocunur tabi :KK14::KK14:

seni caydırma amaçlı kullanıyorum bu yeşili canım :KK9:

evet, fazla kilo almadım buna rağmen

kıskandım ama :KK43:(((

sanada gelsin o parça o zaman :KK3:

aynen canım ihmal ettin :63: :KK37:

pöff yine mi bu video :120: :KK30:

hepsi senin için :KK9::KK9:

Neden ya :KK9: Yönetici olmalısın hatta bence :KK9:

bi bakmışsın kazenin yerine geçmişim :KK37: forum dönmüş tımarhaneye

ay keri ben bunu arıodum yaaaaaaa
hahahahahahah süpersinnn

hıhı
süper şarkıları var kargacığımın :KK51:

günaydın kızlar :KK14::KK14::KK14:

pek bi hızlı gördüm sizi,nekadar çok yazmışınız.

kazen e çok sulanmayın bence nickname in üzerinde '''babalar ve oğulları''yazdığına göre adam çoluk çocuk sahibi olabilir.:KK20::KK20:

X