Sinir bozucu

Ben de hipotiroidi hastasıyım..Hamilelik boyu endokrin dr.ile haşır neşirdim...Tiroid bezim tamamen alındı.15-16 sene önce...

Ben denk gelmedim o konuya ama prefabrik dubleksler var..Onlar 2 ayda falan tamamlanabiliyormuş....
Dubleks ev çok yorucu..Günde 50 kere in çık..........

Çok geçmiş olsun:KK16:benimde yükseliyor ilaç kullanıyorum 10 yıldır:KK14:

Eski bir konuydu o ...

Yeni bir konuda link verilmişti.

Bakalım bulursam kopyalarım.

Bir zamanlar da kızın biri konu açmıştı...Sevgilim bana jip aldı diye...Foto koymuştu :KK70: Şöyle ki sene diyelim 2009 ama kızın dediği jip 2010 modeldi.......Sonra dalga geçen yorumlar gelmişti tabi..Hiç unutmam gurbaa prenses de bir gemi fotosu koymuştu,sevgilim de bana bunu almış diye ...........:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Bir zamanlar da kızın biri konu açmıştı...Sevgilim bana jip aldı diye...Foto koymuştu :KK70: Şöyle ki sene diyelim 2009 ama kızın dediği jip 2010 modeldi.......Sonra dalga geçen yorumlar gelmişti tabi..Hiç unutmam gurbaa prenses de bir gemi fotosu koymuştu,sevgilim de bana bunu almış diye ...........:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

:KK60:hadi ya:KK53:
Ben çok saçma buluyorum böyle konuları:KK53:böyle bakıyorum sadece:KK1:

Levetiron kalktımı ben bayağıdır almıyorum 3 aylık ya ilaçlar :KK17:

Nasıl 3 aylık anlamadım ? Ben 6 ayda bir tahlil yaptırıyorum...Hamilelik haricinde doz ayarlama konusunda sıkıntım olmuyor...İlaç bitti mi eczaneye gidip alıyorum ya da eşime aldırıyorum..Zaten bulunması zor ve pahallı bir ilaç değil...

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl 3 aylık anlamadım ? Ben 6 ayda bir tahlil yaptırıyorum...Hamilelik haricinde doz ayarlama konusunda sıkıntım olmuyor...İlaç bitti mi eczaneye gidip alıyorum ama eşime aldırıyorum..Zaten bulunması zor ve pahallı bir ilaç değil...

Pardon :KK17:100 tane var ya ben 1 tane kullanıyorum..:KK34:2 kutu alınca 7 ay falan gidiyor..:KK9:evet canım bende eczaneden alıyorum çok ucuz:KK34:

ne adammış ya,behlülümden bile daha süper :KK60:..iyi geceler kızlar,yarın zor bi gün beni bekliyor..

X