Sinir bozucu

benım çenem kuvvetli bıraz dırdır yapınca hemen uzaklaşıyoo pcden hatta başka odaya kaçıyo yasıkkk:KK17::KK17::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yok canım yoğun çalışıyor zaten pc evde olunca genelde ona bırakıyorum..:KK53:.kafasını dağıtsın diye ama ayrı olmamak için oturma odasında:KK14: pc ben tv izlerken o pcye bakıyor..:KK31:

Evet canım ikiz büyütmek çok zor:KK14:benim birde şu şansım vardı 3 numara doğunca ikizler 5.5 yaşındalardı ve kız çocuk olunca bana çok faydaları oldu:KK31:

Ben de ikiz annesiyim canım..kız -erkek..2 yaşındalar...Biliyorum zorluğunu...........:KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
off gidemedim,dişim zonkluyor çünkü.yatamadım...benim kızım olmaz,eşler cinsiyeti belirlediği sürece umudum yok :)

aslında 3.çocuğu düşünmüyordum ama bu sene yaşadığımız acı bir tecrübe beni düşünmeye itti

off gidemedim,dişim zonkluyor çünkü.yatamadım...benim kızım olmaz,eşler cinsiyeti belirlediği sürece umudum yok :)

aslında 3.çocuğu düşünmüyordum ama bu sene yaşadığımız acı bir tecrübe beni düşünmeye itti
Acı tecrube ????
aynısını bende yaşadım çokşükür banada pamuşumu yolladı ikizlerim erkekti buda erkek:KK9::KK9::KK9:

Allah sağlıkla büyütmek nasib etsin....

Rabbim bu yavrucuklarının yavrularını sevmeyi nasip etsin inşallah.
Kaybettiğin ikizlerinlede cennete buluşursun inşallah canım.
Amin,çok teşekkür ederim..
Amin canım:KK16:
Benimde ikizler tedaviyle oldu:KK31: ama 3.kendiliğinden oldu:KK30:
Benim bu sene bir kimyasal gebeliğim oldu ... Tedavi denedik ama yumurtam döllenmedi :KK43:( Allah doğal yoldan verir umarım....

X