Sinir bozucu

yok adımı değiştiidim,nereye kadar k.valide adıyla dolaşacaktım ki

Forumun tek kayınvalide hayranı kadın ı sensin geliba

kayınvaldenin haberi olsa konu açardı buraya '''gelin beni kıskanıyor ,forumda ismimi kullanıyor diye'''

eski üyelerimi çekiştiriyounuz

geridonusumkutusunu nsıl bilirisniz

Forumun tek kayınvalide hayranı kadın ı sensin geliba

kayınvaldenin haberi olsa konu açardı buraya '''gelin beni kıskanıyor ,forumda ismimi kullanıyor diye'''

çok severim kendisini ama adı da pek ilginçtir benim canım k.validemin :)

ii biliriz
oş geldin canım

sen beni nasıl bilirdin
etkilendinmi benden beni ilk gördüğünde

valla ilk hangi konuydu bilmem ama bi konuda dikkatimi çekmiştin. nickkleri karıştırırım genelde :)

ay nasıl gıcık olmuştum dik dik konuşuodun. ama cevap vermedim sanırım. genelde tutarım kendimi :)

ama bikez tutmadım kendimi kadesaya yorum muhtarı dedim

sonra baktım yok ii kız bu dedim :)

Selamün aleyküm Forum ahalisi.
Aleyküm selâm beyaz_kartopu.

Hayırlı olsun. Çıkmışsın

Ben ben ben

evet bana öyle dmiştin

ben severim kendisini.akıllı ve ciddi bir kadın olduğunu düşünsemde ,avatarını görünce bütün ciddiyetim bozulur.

aslında bariz özelliğim tembeliğim galiba. çok okuyorum konuları ama çok yorum yapmıyorum

üşengeçlikten ciddi gelmişimdir

üle, aynı izlenimimi bırakmışım herkeste

Bana soran olmadı ama ben buraya üye olduktaktan sonra
birkaç üye hemen dikkatimi çekti.
Yorumlarda dikkat çekiliyor baya. :)

evet bana öyle dmiştin

ay bi kerede otobüste bi kadına dedim öyle

şimdi bizim burdan otobüsler bakırköye ve avcılara gidio. ve acaip dolu. avcılarda boşalıo metrobüsten dolayı. kadının biride can can hiç susmamıştı zaten. avcılarda inenelere yer vermiyo hemde kızıyor. avcılarda ineneler niye bu otobüse binio die. bana da yer vermedi öle bişiler dedi. bende dedim sen otobüsün muhtarımısın

kadeseya isteyerek demedim ama. başkasına sinirlendim kadesaya çatar gibi oldum

Bana soran olmadı ama ben buraya üye olduktaktan sonra
birkaç üye hemen dikkatimi çekti.
Yorumlarda dikkat çekiliyor baya. :)

dikkatine çekenler kim. carrie hem yorumu hem avatarıyla dikkat çekio. kadesayla da tartışmadan önce nickini ve avatarını hatırlıodum ben ama kimdi neydi onu hatırlamıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…