Sinir bozucu

yok adımı değiştiidim,nereye kadar k.valide adıyla dolaşacaktım ki:KK53:

Forumun tek kayınvalide hayranı kadın ı sensin geliba:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kayınvaldenin haberi olsa konu açardı buraya '''gelin beni kıskanıyor ,forumda ismimi kullanıyor diye''':KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

eski üyelerimi çekiştiriyounuz :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

geridonusumkutusunu nsıl bilirisniz :KK9::KK9::KK9::KK9:

Forumun tek kayınvalide hayranı kadın ı sensin geliba:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kayınvaldenin haberi olsa konu açardı buraya '''gelin beni kıskanıyor ,forumda ismimi kullanıyor diye''':KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok severim kendisini ama adı da pek ilginçtir benim canım k.validemin :)

ii biliriz
oş geldin canım :KK1:

sen beni nasıl bilirdin
etkilendinmi benden beni ilk gördüğünde :KK53:

valla ilk hangi konuydu bilmem ama bi konuda dikkatimi çekmiştin. nickkleri karıştırırım genelde :)

ay nasıl gıcık olmuştum dik dik konuşuodun. ama cevap vermedim sanırım. genelde tutarım kendimi :)

ama bikez tutmadım kendimi kadesaya yorum muhtarı dedim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sonra baktım yok ii kız bu dedim :):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Selamün aleyküm Forum ahalisi. :KK3:
Aleyküm selâm beyaz_kartopu.

Hayırlı olsun. Çıkmışsın :KK70:

valla ilk hangi konuydu bilmem ama bi konuda dikkatimi çekmiştin. nickkleri karıştırırım genelde :)

ay nasıl gıcık olmuştum dik dik konuşuodun. ama cevap vermedim sanırım. genelde tutarım kendimi :)

ama bikez tutmadım kendimi kadesaya yorum muhtarı dedim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben ben ben:KK36:

evet bana öyle dmiştin :KK14::KK9:

ben severim kendisini.akıllı ve ciddi bir kadın olduğunu düşünsemde ,avatarını görünce bütün ciddiyetim bozulur.:KK53:

aslında bariz özelliğim tembeliğim galiba. çok okuyorum konuları ama çok yorum yapmıyorum :KK34::KK34:

üşengeçlikten ciddi gelmişimdir :KK52::KK52::KK52::KK52:

üle, aynı izlenimimi bırakmışım herkeste :KK14:

Bana soran olmadı ama ben buraya üye olduktaktan sonra
birkaç üye hemen dikkatimi çekti.
Yorumlarda dikkat çekiliyor baya. :)

evet bana öyle dmiştin :KK14::KK9:

ay bi kerede otobüste bi kadına dedim öyle :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şimdi bizim burdan otobüsler bakırköye ve avcılara gidio. ve acaip dolu. avcılarda boşalıo metrobüsten dolayı. kadının biride can can hiç susmamıştı zaten. avcılarda inenelere yer vermiyo hemde kızıyor. avcılarda ineneler niye bu otobüse binio die. bana da yer vermedi öle bişiler dedi. bende dedim sen otobüsün muhtarımısın :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kadeseya isteyerek demedim ama. başkasına sinirlendim kadesaya çatar gibi oldum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bana soran olmadı ama ben buraya üye olduktaktan sonra
birkaç üye hemen dikkatimi çekti.
Yorumlarda dikkat çekiliyor baya. :)

dikkatine çekenler kim. carrie hem yorumu hem avatarıyla dikkat çekio. kadesayla da tartışmadan önce nickini ve avatarını hatırlıodum ben ama kimdi neydi onu hatırlamıyordum :KK17:

X