Sinir bozucu

Oooooooooooo handan hanım kımlerı goruyoruz hosgeldınız efenım saygılarrr

yahu sizce benim herif niye internete girmemi istemiyor? yasak olunca daha cazip oluyor. tüm gün açık pc o evde yoksa..

hayır konuşayım dedim kaç kere, "sen git evini temizle, kpss kazan net düşüneceğine" deyip o günü burnumdan getiriyor.

ondan önce bir psikoloji forumunda tanıştığım sevgilim vardı. yani sevgili denmez de, yüzyüze tanışmış arkadaş olmuştuk. sonra ben onu terketmiştim. eşime de ilk tanıştığımızda söylemiştim. tabii önce forumun modundan üyeliğimi ve mesajlarımı sildirip:))

o gün bugün internet konusunda huylu.. güvenmemek değil ama işte...

zoruma gidiyor ergenler gibi gizli modda girmek.

demekkı neymıs kocaya hersey anlatmamak gerekıyormus

ıyıyım sekerım senden naber .. Mıgrenın tutuyormu hala .. Ben ılac kullanıyorum gectı gbı cok sukur .. Senınde basın agrıyorsa ozelden ılac ısmı verebılırım cok rahatlıyor ınsan

Ne olsun ya bende aynı şeyler iştee bende migren yok canım ya arada tansiyon fırlıyor sadece düşüyor sonra

demekkı neymıs kocaya hersey anlatmamak gerekıyormus

ben kocamla şair ve hayranı olarak tanıştım. ona bir şiirimi gösterdim incelesin diye, bazı şeyleri anlasın diye şiirdeki, açıkladım. "yazdığım vatandaş ankarada "falan gibi...oradan öğrendi. yani teknik olarak kocama anlatmış olmadım

kontrol paneline gir
sol alt köşede eklentiler yazıyo
orayı aç ordan siliyosun
öyle yüklemiyorum ki öyle sileyim

:)) karnım aç

bide acayip uykum var...
bende yastık istiyorum çookkkk uykuluyum

Mezarına tüküreceğim diye bir filim var onu seyredin tecavüze uğrayan bir yazar kadının intikamı acayip gerilimli bir filmmmm kadına ne ettilerse aynını oda yaptı adamlara
Biyografi mi bu film. Mezarına tüküreceğim'
ismi bile dehşeti karanlığı mezarı hatırlatıyor.

evet..umutcan bi fenomen

nihil keşfetti onu, artık managerliğinide yapar
saatler olsun umutcan

güle güle kirlen

Değil yaa normal film işte ama bayağı bir gerilimliiii yaniiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…