Sinir bozucu

Türkmengelini,

Canım o günlerde gelecek merak etme şuanın tadını çıkarın her sabah anneme onu bisikletinde götürüyorum bisi bisi diye ağlıyor annemelrin apartmanında asansör yok bisisindende inmiyor 6 katı kucağımda bisikletiyle çıkarıyorum:KK37:

ya neden hep bennım mesajlarımda reklam cıkıyo yaaaaaaaaaaaaaa kazennnnnnnnnnnnnnn :KK20:

Türkmengelini,

Canım o günlerde gelecek merak etme şuanın tadını çıkarın her sabah anneme onu bisikletinde götürüyorum bisi bisi diye ağlıyor annemelrin apartmanında asansör yok bisisindende inmiyor 6 katı kucağımda bisikletiyle çıkarıyorum:KK37:

kıyamam yaaaaaaaa resmı cok tatlı zaten sarısın bebeklere bayılıyorum

kader cabuk anlat yoksa sarkı soylerım dunkı bestemı bılen bılır :KK24:am-bıtı-oussssssss:21:

ahan da benim paşammmmm

o salatalık tek parçaydı, ortası yenip ikiye ayrıldı..hem de dişsiz:)),,oğlumun elinden uçan da kaçan da kurtulamayacak bu gidişle $100E0799.jpg

Ben bu iş yerinde yeniyim Mart ta geldim hatta..

Eşimle aynı sokakta farklı şubelerde çalışıyoruz..

Evli olmadığımı bilmeyen yok yani en başından beri..

Bir de benden sonra faturaların gittiği bir yer var bizim 6.katımızda..

Orada ' Sessiz sakin uslu puslu, soru sorulmadıkça konuşmayan önüne bakan gözlüklü bir personel var '

İç hatlardan telefon görüşmesi yapardık kekelerdi.. Bende yeni olduğumdan hep öyle sanıyordum..

Ayrıca hal ve hareketleri de bi değişikti, kimseyle konuşmaz o diyorlarken beni görünce konuşmaya çalışıyordu..

Sonra bunun aslında kekeme olmadığını da öğrendim..

Eşime elbette söylemedim ama şimdi yine geldi..

Bıraksam benim işimi bile kendisi yapacak ' size zahmet olmasın ' diye diye..

Beni ilgilendirmiyor kendisi ama yaptıkları epey aşikar olmaya başladı , ya biri çakarsa diye ödüm kopuyor..

Onun kadar olmasa da bende çok çekingenimdir... Ama eşimden dolayı birçok arkadaşa buraya gelmeden aşina olduğum için herkesle az çok muhabbetim var, ama onunla konuşmuyorum mecbur kalmadıkça..

Hemen hemen hepiniz benden büyük ve tecrübelisiniz, ne yapabilrim ki bu durumda :KK17:

Ben bu iş yerinde yeniyim Mart ta geldim hatta..

Eşimle aynı sokakta farklı şubelerde çalışıyoruz..

Evli olmadığımı bilmeyen yok yani en başından beri..

Bir de benden sonra faturaların gittiği bir yer var bizim 6.katımızda..

Orada ' Sessiz sakin uslu puslu, soru sorulmadıkça konuşmayan önüne bakan gözlüklü bir personel var '

İç hatlardan telefon görüşmesi yapardık kekelerdi.. Bende yeni olduğumdan hep öyle sanıyordum..

Ayrıca hal ve hareketleri de bi değişikti, kimseyle konuşmaz o diyorlarken beni görünce konuşmaya çalışıyordu..

Sonra bunun aslında kekeme olmadığını da öğrendim..

Eşime elbette söylemedim ama şimdi yine geldi..

Bıraksam benim işimi bile kendisi yapacak ' size zahmet olmasın ' diye diye..

Beni ilgilendirmiyor kendisi ama yaptıkları epey aşikar olmaya başladı , ya biri çakarsa diye ödüm kopuyor..

Onun kadar olmasa da bende çok çekingenimdir... Ama eşimden dolayı birçok arkadaşa buraya gelmeden aşina olduğum için herkesle az çok muhabbetim var, ama onunla konuşmuyorum mecbur kalmadıkça..

Hemen hemen hepiniz benden büyük ve tecrübelisiniz, ne yapabilrim ki bu durumda :KK17:

İş yerinde bir stajerde bana aşık olmuştu . :KK9:

Canım ciddiyetini göster ona. Özellikle o geldiği zamanlarda telefonda eşinle falan görüşmeye çalış yada onunla ilgilenme. Kısa cevapalr ver umursamadığını ve fazla muhattap olmak istemediğini anlasın.

X