Sinir bozucu

bugun işim erken bitti poliklinikte dolanıyorum bir tane teyze cıktı karsıma doktor ilaçlarını yazmıs bir kaç tetkık yazmıs yanıma geldı kızım bunlar ne anlatırmısın dedı,receteyı uzattı bakıyım bi dedım neyse anlatıyorum bu ilaç ağrı kesici bu ilaç kas gevsetıcı falan onları biliyorum benım oğlum eczacı zaten dedi kalakaldım bi ee teyze bana niye anlattırıyosun o zaman dedim ben sana ilaçlarımımı sordum dedı bu fılm nerde cekılecek dıye sordum dedı teyze receteyı uzattın bende onu sana söyluyorum dedım cektı kagıdı elımden sende birşey bilmiyosun ver kağıdımı dedı

ben tabi güldüm tontonda bir teyze hem yanlış bilgilendırıyosun hemde gülüyosun dedı gitti ben hala gülmeye devam ettım sevımlı olmasa yapacagımı bılıyodum ama neysekı sevımlıydı :KK70:

ayyyyyyyyyyyyy koptummmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :KK60: :KK60:
bide hiçbişi bilmiyosun sendeeee :KK20: demiş

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben musterılerle bı tartısıyorum bı gor ayyyyyyyyyyyyyyyyyy delı edıyorlar benı

sen normal insanla ugrasıyon ben hem ınsan hemde hasta gel gör halımı ama ıyı malzeme cıkıyor bızım orda degısık ısımler falan mesela emınım hayatında hıç adı ezine soy adı peynrci birine ya da adı nazar soy adı boncuk olan birine denk gelmemıssındır :KK70::KK70:

sen normal insanla ugrasıyon ben hem ınsan hemde hasta gel gör halımı ama ıyı malzeme cıkıyor bızım orda degısık ısımler falan mesela emınım hayatında hıç adı ezine soy adı peynrci birine ya da adı nazar soy adı boncuk olan birine denk gelmemıssındır :KK70::KK70:

sen hıc satılmıs kuzubas dıye bı ısım duydun mu kız senınkjıler yıne ıyı

Son düzenleyen: Moderatör:

aynı satılmış portakal gibi desene
:))) komik bi sitede okumuştum
adamın ismi satılmış soyadı portakal

neyse bende kaçtım kızlar mesai bittiiiii

öpüldünüz hayırlı akşamlar :KK3:

X