Sinir bozucu

bilmiyorum ki :26:

aslında üyeliğini iptal etseler daha iyi olur sürekli aynı şeyi yapıyor cevap vermeden de duramıyoruz

Ben Turkiye ozlemi cektigim icin giriyorum bu siteye. Polemik yaratmak en son istedigim seydir ama bazen ben bile yazmadan duramiyorum . O kadar catlatiyorlar adami. Onun disinda cok guzel kisiler, kisilikler , konular da var burada. O yuzden tamamen kaybetmek istemem ama haksiz yere uyari alinca soguyorum burdanda, hic yorum yazasim gelmiyor o zaman.

evet insan alışıyor hemen siteye

ama dediğin gibi bazı durumlarda çileden çıkmamak elde değil

evet insan alışıyor hemen siteye

ama dediğin gibi bazı durumlarda çileden çıkmamak elde değil

Su dizi oyuncusu bariz konu sahte. Birseyler eksik yaziliyor. Okuyorum yok yazmiyim diyorum , sonra yazmadan duramiyorum. Gecen gunde biri senaryo yazmisti burda sonra yeni dizi cekilecek arastirma yapiyorum dedi. Off neler var nelerrr. Banlasan ne olacak ki yine gelecek. Yazmamayi ogrenmem lazim.

Son düzenleme:
ben yatmaya gidiyorum kızlar
görüşürüz
zore yazıyorıum şu anda uykusuzluktan

bye byee

Amanın. Haberler Olaylar neler neler

Geçmiş zamandan okuduğuma göre birileri silinmiş, yeni arkadaşlar gelmiş, Erkek gelmiş bide

Anlatayım; Benim de akşamım pek sakin geçmedi. Dışarıdaydık biz. İstediğim iki kitabı indirimde gördüm, aldım. Sevindim biraz. Z. de araba dergisi aldı. :127:

Sahuru bekleyeceğim, yarından sonra yine tekrar hayata devam

evet nihil olaylı bi gündü herşey bi günde yaşandı

ne güzel gezmişsiniz işte

ben bütün gün evdeydim bi ara anamlara gidip geldim zaten çok yakın evleri

gunaydın kızlar ne olmus boyle ben gelmeyelı yaaaaaaaaaa

Çok işim var bugün.

Uykusuzum.

Kurduğum saatten önce uyandım ve sanki bir saat kadar daha uyumam lazımmış gibi hissediyorum, uykunun tamamlanmamış hissi de pek bi fena.

Sokakta bir kedi miyavlıyor. Aklım onda.

Yazmam gereken dilekçeyi böyle bahanelerle erteliyorum farkındayım.

Sol gözüm uzuncadır kaşınıp rahatsız ediyor beni. Bakalım ne zaman randevu alır da giderim.

Telefonum bozuldu birde, servise vericem galiba bugün.
-

Okuyana, salı günü gibi bir pazartesi olsun dileği.
-

Ben gelmeyeli sen gelmişsin nadia,cım. Hoşgeldin:)

gunaydın kızlar ne olmus boyle ben gelmeyelı yaaaaaaaaaa
neler olmadı ki

ben hiç sevmem kedileri yaaa
kedifobim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…