şimşekten korkuyorum hamişim yardımmm

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
kızlar ben şimşekten çok korkuyorum istanbulda oturuyorum ve şimşek çakmaya baladı yağmur henüz yok. vallaa kalbim nasıl çarpıyo anlatamam size hamişimde ama elimde değil vallahi billahi:KK43:

canım yanına birini çağırma şansın yoksa ,bütün pencereleri perdeleri kapat tvnin sesini iyice aç..
düşünmemeye çalış tatlım..müzik aç bişiyler açç oyala kendini

kociş yanımda oda teselli ediyo kızlar ama benim elimde değil camları kapattım tv de açık amaa kendimi wc ye kapatmamak için zor tutuyorum

Bi tavsiyem var kızmassan canım.
Bütün kapıları çek hol de otur..
Daha az duyarsın şimşek sesini...

kociş yanımda oda teselli ediyo kızlar ama benim elimde değil camları kapattım tv de açık amaa kendimi wc ye kapatmamak için zor tutuyorum

eee kocan yanındaysa neden korkacaksın ki anlamadımCADIARZU
bende hamileyim evde yapayanlızım hiç korkulacak bişi yok
şımarıklık etme hadi bakalım sarıl kocana

kızlar ben şimşekten çok korkuyorum istanbulda oturuyorum ve şimşek çakmaya baladı yağmur henüz yok. vallaa kalbim nasıl çarpıyo anlatamam size hamişimde ama elimde değil vallahi billahi:KK43:

korkma canım eşinde yanında tvnin sesini ac birazdaha benimde oglum kork tu

ben hamiş değilim ama bende korkuyorum:çok üzgünüm:
çok feci şimşek çakıyo gök gürlüyo rüzgar var ve yağmur yağıyo
kocemde yok yannızım bende senağlamasenağlama

İlk başta sana tavsiyem pc nin önünden kalk adsl kapa,Çk devam ederse şimşekler tv yide kapa vede eşine söle gidip yatın.Tv de uyarmışlardı yağmur vede şimşekler için.En çk çeken cihazlar evde telsiz telefonlar, adsl,tv .Fazlada kendini kasma biliyorsunki karnında bir can var onuda korkutmaya erken uyarmaya hiç gerek yk.Sen annesin güçlü olmalısın emi canım.Bebişinle eşinle huzurlu sağlıklı şimşeksiz uzun yıllarr

of kızlarrrrr çok korkuyorum vallaa ışık almayan yer wc gittim 15 dakika oturdum ama yok geçmedi şimşek. ne zaman geçer acaba bilgisi olan varmı. valla korkkuyorum yemin ederim yoksa yazmam kocişte sinirleniyo beni tırsak gördkçe

şiştttttt topla kendini sen bi anne adayısın anneler korkmaz öle herşeyden :) sakın ol bak bizim burda şimşek geçti umarın senin ordada geçmiştir

kafanıa başka seylere ver yada o an birinlerini yanına cagır yada birileri ile telefonda muhabbet et aklını şimşege verme ama düşündügümüzden cok korkuyosan bir doktora görün

valla asil gökgürültüsü bugece vardi istanbul'da :) tabi bilmiyorum neresindesin..inşaAllah bugecede cok korkmamişindir..

korkulcak bişi yok bunu kendine telkin et sürekli..evin içinde şimşek gelip seni çarpicak hali yok..ee sesten sagir olcak halinde yok..işiktan kör olcakta degilsin..ee ozaman korktugun nedir? hamilesin kendini ve bebegini düşünmelisin..he yok olmuyor asamiyorsan korkunu bi kulaklik bul ve son ses muzik dinle :KK66:

ben de çok korkarım , yani korkardım , ama artık korkmuyorum , kızım 1.5 yaşında , ben deli gibi korkarsam ve dolaplara saklanırsam - böyle yapardım çünkü - o ne yapsın garibim , ben korkmamalıyım ona da korkmaması gerektiğini öğretmeliyim ,benen cesaret almalı ve o korku içine yerleşmemeli , bugün her gökgürültüsünde sesi taklit ettim ona da yaptırdım , sonra kahkalarla güldük , ayrıca öğrendim ki insan korkularından kurtulabiliyormuş isterse , ben bu mantıkla düşündüğüm için kurtuldum galiba ... darısı başınıza ..

of kızlar en son yazımdan sonra gittim tv ye kapattım kendimi 45 dakika kaldım. sonra kociş geldi hadi yatalım dedi yatağa girdim ışığı söndürdük hava bembeyaz oldu ışıktan yataktan nasıl fırlayıp wc ye kaçtım bilmiyorum.. sonra çıktım baktım daha uzağa gitmiş şimşek uzaktan geliyodu ışık. dün kurtuldum bu kış nasıl geçer bilmiyorum vallahi. belki inanmıyosunuz ama ben çok korkuyorum şimşek ve yıldırımdan. ilginize çok tşk

X