Göz Makyajı simli eyeliner kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bana teyzem nişanımda hediye getirmişti..gümüş simli pastel marka...
çok güzel duruyo bayılıyom valla
tavsiye ederim:lepi:

bence en güzeli beyaz yada gri renkleri. ve çok kalın sürülürse aşırı abartlı duuryor o yüzden dikkat etmek gerek göz kapagının iç kısmına ;altına ve üstüne sürmek yeterli bence

ben altın sarısı kullanmıştım avonundu renk olarak tavsiye ederim çok güzel öyle abartılıda durmuyor ama bildiğiniz daha iyi marka varsa onlardan alın

bana teyzem nişanımda hediye getirmişti..gümüş simli pastel marka...
çok güzel duruyo bayılıyom valla
tavsiye ederim:lepi:

cevaplar için teşekkürler.a.s.

ben flormar kullanıyorum... siyah simlisini... gündüz gece demeden hemde... tabi gündüz kullaandığım zaman hafif sürüyorum gece daha yoğun...

bende koyu pembesi ve siyahı var..
Çok hoş duruyo yaa kaydirigubbakcemile2

bende her rengi var ve cok sevıyorum ayrca önce göz kalemı cekıp aynı renkte sımlı eyelıner sürünce daha hoş oluoo

ben en çok yeşilini kullanıyorum göz altıma yani kenar kısmına fırçasıyla baştan sona çekiyosun çok hoş görünüyo eğri bile olsa siyah gibi tehlikesi yok cecilede var ucuz bişe olsun dersen bir milyonlukçu mağzalarda satılıyo renk renk

bende de var simli eyeliner
golden rosedan almıştım
pembe, mor ve gri var bende çok şekerleer

kızlar ben flormar ın simli eyeliner ını kullanıyorum,sürdükten sonra dikkatlice ıslak mendille temzliyorum sadece incecik bi hat şeklinde kalıyor kirpik diplerinde ve cıvıl cıvıl duruyor gözler.Hiç abartılı da olmuyor

ben çok seviyorum simli eyeliner. Akşam eğer dışarı çıkarsam genelde sürerim. ve herkes makyajıma bayılır :). gerçekten ayrı bir hava katıyor simli makyaj. sürmesi çok kolay, ama görüntü süüppeerr bence. herkese tavsiye ederim kaydirigubbakcemile2

bende flormarın grisi var bence en iyisi gri altına istediğin renkte kalem çek üstüne ondan sür her renkte kullanabilirsin bence daha kullanışlı gündüzleri kullanıyorum bende hem altına hem üstüne incecik sürüyorum ve sonuç süper ışıltılı gözler:dance:

bende de flormarın truecolor glitter eyeliner var,harika duruyorzemuszemus

pastelin almıştım. kuruduktan sonra göz kapağında gerginlik hissi yapıyor. elle soyulabiliyor. görüntüsü güzel ama kullanımı rahat gelmedi bana.

diğer markalarda da böyle mi bilmiyorum.:sm_confused:
tavsiye etmem pasteli.

pastelin almıştım. kuruduktan sonra göz kapağında gerginlik hissi yapıyor. elle soyulabiliyor. görüntüsü güzel ama kullanımı rahat gelmedi bana.

diğer markalarda da böyle mi bilmiyorum.:sm_confused:
tavsiye etmem pasteli.

aynı fikri paylaşmaktayım. gri pastel glitter var ama hiç hoş durmuyor.

bende simli eyeliner kullanıyorum bazen.. benimki turkuaz ve siyah.. ikiside simli.. arkadaşlarım bayılıyorlar.. çok hoşlarını gidiyor.. özellikle turkuaz olanı çok güzel duruyor:)))..

Sim çok seviyorum ben,bakır ve gümüş renk olanından kullanıyorum ama altın sarısı,siyah ve yeşil almayı düşünüyorum,gece doğal tonlarda bi farın üstüne uygulayıp kirpiklerinizi de kirpik kıvırıcıyla kıvırıp takma kirpik gibi yapınca çok hoş oluyo,hem abartılı olmuyo koyu farlar,koyu rujlar flan olmayınca,hem de ışıl ışıl gece ışıklarıyla parlıyorsunuz :)

Bende de Flor Marın gri simlisi var her zaman sürmesemde özel günlerde kullanıyorum gayet hoş duruyor tafsiye ederim.

bende simli eyeliner kullanıyorum bazen.. benimki turkuaz ve siyah.. ikiside simli.. arkadaşlarım bayılıyorlar.. çok hoşlarını gidiyor.. özellikle turkuaz olanı çok güzel duruyor:)))..

Markası ne canım? ben de arıyorum böyle bir şey özellikle turkuaz rengi.

ben golden rose nin kullanıyorum.yeşilini çok memnunum kızlar.tavsiye ederim.turkuaz renkli olanı da pastelinkini kullanıyorum

X