Şimdi ben gerçekten hamilemiyimmmm:) Hamdolsun Rabbime...

Amiinnn canımm inş:) Tatlım biz de 2. denememizde tutturduk hamdolsun.6 aylık evliyim.geçen ay kılı kırk yardık günleri hesapladık,saatini denk getirmeye çalıştık vs vs. Bu ay çoğu korunmalı ilişki oldu,geçen ay okadar umutlanmışım ki kan testinde negatif sonucunu görünce depresyona girdim resmen,o yüzden eşim tekrar üzülmeyeyim diye kendine gel biraz toparlan ondan sonra deneriz bebek faaliyetlerine başlarız dedi ve korundu,bi keresinde condom alamya üşendik,amaaann zaten olmuyo hemen baksana dedik ya Allah bismillah durumları oldu:)yani bu ay 2 kez korunmasız ilişki oldu,diğerlerinde hep korunduk,stres asla yapma ve ilişki esnasında bebeğe odaklanma,anın tadını çıkar bak nasıl oluyor,ve kendimi olamz diye öyle bi şartlandırmışım ki kendimi dinlemedim hiç,hiç bişeyi hamileliğe yormadım,Formülü Free olcaksın:)

Öncelikle tebrik ederim, Allah kucağına almayı nasip etsin :nazar:
Korunmasız 2 ilişki dedin ya dikkatimi çekti o hemen yazayım içimde kalmasın dedim :)) Büyük ihtimalle bebeğin erkek olur, sık ilişkilerde kız, 1-2 beraberlik sonrasında ise erkek oluyor genelde..
Bu arada dediklerin doğru...Bende ilk 5 ay çok taktım, hesapladım olmadı, 6. ayda adet bitiminden sonra yaşadığım tek ilişki ile hamile kaldım :KK1:
Keseyi 5. haftadda görebilirsin, kalp atışı da 7. hafta yanlış hatırlamıyorsam.

Korunmasız 2 ilişki dedin ya dikkatimi çekti o hemen yazayım içimde kalmasın dedim :)) Büyük ihtimalle bebeğin erkek olur, sık ilişkilerde kız, 1-2 beraberlik sonrasında ise erkek oluyor genelde..
Bu arada dediklerin doğru...Bende ilk 5 ay çok taktım, hesapladım olmadı, 6. ayda adet bitiminden sonra yaşadığım tek ilişki ile hamile kaldım :KK1:

Canımmm çok teşekkür ederim,ilk idrarda öğrendim,eşim sordu hemen içine ne doğuyor diye,erkek dedim direkt:)Hayırlısı ile sağsalim doğsunda erkek kız farketmez hiç.Hmm 7. hafta mıı... nasıl sabretcem 3 hafta daha:)

Canımmm çok teşekkür ederim,ilk idrarda öğrendim,eşim sordu hemen içine ne doğuyor diye,erkek dedim direkt:)Hayırlısı ile sağsalim doğsunda erkek kız farketmez hiç.Hmm 7. hafta mıı... nasıl sabretcem 3 hafta daha:)

Haklısın hayırlısı ne ise o olsun :)
O haftaları hiç sorma geçmek bilmiyor :KK1:

adetbitiminden hemen sonra hamile kladım demişsin bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu?

doğru söylüyorsun tugbafatih önmeli olanda zaten doktorunun iyi olması ama o da
cok nadir :KK43: neysee...

bende saat 11 de doktorda olucam asel43 hadi hayırlı haberler bize :))

allah bağışlasın canım.benim de bir oğlum var bir de kızım olsun istiyorum adet bitiminden hemen sonra yani yumurtlamadan önce hamile kalınırsa bebeğin kız olucağı söyleniyor o yüzden merak ettim

Sağol canım hepimizinkini.
Ben şöyle duydum; ne kadar sık olursa ilişki bebek kız oluyor diye duydum, az olan ilişkilerde hamile kalınırsa erkek diye biliyorum.Çok karışık işler vallahi ya kesin bir yöntemi yok herhalde :KK70: Allah gönlüne göre verir inşallah.

Ben şöyle duydum; ne kadar sık olursa ilişki bebek kız oluyor diye duydum, az olan ilişkilerde hamile kalınırsa erkek diye biliyorum.Çok karışık işler vallahi ya kesin bir yöntemi yok herhalde :KK70: Allah gönlüne göre verir inşallah.

aminnnn inşallah....kusur bakma çok sordum ama peki senin birliktelik yumurtlama öncesi ve adetten hemen sonra mı olmuştu...

Rabbim neyi uygun görürse o oluyor,Hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin bizlere innşşş

tebrik ediyorum tugbafatih allah sag salim kucagina almayida nasip etsin ins.:nazar::nazar:darisi da diger isteyenlerin basina insallah

asel43 cok şükür gördüm keseyi ya hala şoktyaım cok mutluyum.. doktor
3 hafta sonra gel dedı tekrar kalp atışlarını ve bebeği görelim dedi :)

Kızlar beklenen adet günümde kanda değerim 174 çıkmıştı,1 gün geçince yani ertesi günü kan değerim 333 çıktı,şimdi hamilemiyim kesin?. Artar mı bu değer katlanarak?..

ooooo maşallah değerler tavan yapmış bir günde :):):):)
annecim ben burdayım diyor resmen tuğbafatih hamilesin canım hayırlı olsun :):):):)

asel43 cok şükür gördüm keseyi ya hala şoktyaım cok mutluyum.. doktor
3 hafta sonra gel dedı tekrar kalp atışlarını ve bebeği görelim dedi :)

ne mutlu sana cnmm...
ben bugun doktora gıttım bana yıne kan aldır tahlil yaptr gel dedi tahlıl yapmak ıcın gıttım elime 4 5 tane tüp verdiler işte aldırdım kanımı...sonra tahlıl sonuclarını ogrenmek ıcın gttım bana tmm ıyı dedı hıc bır sorun yok dedı bnde şimdi ne yapmam lazım dedim...bana su kdrlık hamılesın falan demedı hıcc...
haftaya gel dedi sadece bana ama cok sınır oldum yaaa..en son adet tarıhımı sordu bnde syledım.1 hfta sonra randevunu al gel dedi...devlet hstanesı oldugu ıcınmı boyle yapıyrlar moralım bozuldu bnm kzlar yaa..ne yapmam lazım ........

X