Şimdi ben gerçekten hamilemiyimmmm:) Hamdolsun Rabbime...

Hamdolsun Melittacım sen nasılsın?. Dün sabah itibari ile mide bulantılarım başladı,akşam istifra ettim,aç aç dolaşıyorum.. Sürekli bi bulantı halindeyim.. Bel ve kasık ağrılarım beni uyutmuyor,gecenin bi vakti net başındayım düşün artık,deliksiz uykuları özlediiimm:) Kendi ağrılarımdan ziyade bebişimi düşünüyorum içerde rahat mı,büyüyor mu diye,sağa sola dönünce rahatsız oluyor mu acaba diye düşünüyorum hep:)Annelik çok güzel ama bi okadar da zor bişeymiş yahu:)

allaha şükür biraz daha iyi gibiyim ama şikayetlerime yenisi ekleniyor.Allah tan bu hafta dr. a gideceğim.dr. kan ve idrar tahlili için çağırmıştı birde artık her gittiğimde rahim boyu ölçümü yapcak.ama bebişlerimin hareketleri beni mutlu ediyor.kızçem biraz nazlı ama hareket etmekten aciz ama oğlan maşallah acımıyor annesine ha bire hareket tekme dirsek :):):):)
rabbim sağlık şifa versin yavrularıma akıl zeka versin ,eli ayağı düzgün olsun inşallah.az kaldı hayırlısıyla.bi günlerimi doldursam kucağıma alsam başka birşey istemiyorum.

ağrılar çok normal :):)ama rabbim sabrını vermiş dimi içindeki candan dolayı böyle olduğunu bildiğin için sabrediyorsun dimi ? :KK70:
dediğin gibi işte annelik duygusu :):):):)
mide bulantısı için tuzlu kraker yiyebilirsin.geceleri kasık bel ağrısı ile kalkmalar , wc ye kalkmalar :):):) sırt ağrısı olcak :):)
ah ah hiç sorma o uykusuz ağrısız uyku uyumak nasıl bişeydi bende unuttum :KK70::KK70::KK70::KK70: geceleri ağrı ile uyanıyorum sırt üstü yatmayı özledim.sağa dönsem öteki dürtüyor ,sola dönsem öteki ama dr. sola yat dediği için sola yatıyorum aylardır bi bilsen artık sola yatmaktan kulağı acıyor :KK70::KK70:::KK70::KK70:

yavrularım sağlıklı olsunlarda başka birşey istemiyorum.

artık seninle aylar sonra konuşuruz bebişler doğduğunda "seninki nasıl besleniyor "ne ile besleniyor ""ay benimkiler beni çıldırtıyor " diye :KK70::KK70::KK70::KK70:

allaha şükür biraz daha iyi gibiyim ama şikayetlerime yenisi ekleniyor.Allah tan bu hafta dr. a gideceğim.dr. kan ve idrar tahlili için çağırmıştı birde artık her gittiğimde rahim boyu ölçümü yapcak.ama bebişlerimin hareketleri beni mutlu ediyor.kızçem biraz nazlı ama hareket etmekten aciz ama oğlan maşallah acımıyor annesine ha bire hareket tekme dirsek :):):):)
rabbim sağlık şifa versin yavrularıma akıl zeka versin ,eli ayağı düzgün olsun inşallah.az kaldı hayırlısıyla.bi günlerimi doldursam kucağıma alsam başka birşey istemiyorum.

ağrılar çok normal :):)ama rabbim sabrını vermiş dimi içindeki candan dolayı böyle olduğunu bildiğin için sabrediyorsun dimi ? :KK70:
dediğin gibi işte annelik duygusu :):):):)
mide bulantısı için tuzlu kraker yiyebilirsin.geceleri kasık bel ağrısı ile kalkmalar , wc ye kalkmalar :):):) sırt ağrısı olcak :):)
ah ah hiç sorma o uykusuz ağrısız uyku uyumak nasıl bişeydi bende unuttum :KK70::KK70::KK70::KK70: geceleri ağrı ile uyanıyorum sırt üstü yatmayı özledim.sağa dönsem öteki dürtüyor ,sola dönsem öteki ama dr. sola yat dediği için sola yatıyorum aylardır bi bilsen artık sola yatmaktan kulağı acıyor :KK70::KK70:::KK70::KK70:

yavrularım sağlıklı olsunlarda başka birşey istemiyorum.

artık seninle aylar sonra konuşuruz bebişler doğduğunda "seninki nasıl besleniyor "ne ile besleniyor ""ay benimkiler beni çıldırtıyor " diye :KK70::KK70::KK70::KK70:

Kız çocukları daha bi nazlım olur canım,erkek işte kanı deli,hareketli zıpır bişey olcak desene:)Amin canımm Mevlam evlatlarını herbir organı tam olarak,sağlıklı bi şekilde kucağına almanı nasip etsin.. İkiz bebeklerde erken doğum riski oluyo mu?.40 haftayı tamamlıyorlar mı genelde?.

Geceleri habire uyanıyorum dediğin gibi,sık sık wc,kasık-bel ağrıları..

Ayy canımm ya inş aylar sonra bu muhabbetleri de yaparız,sağlıcakla alalım da kucaklarımıza inş..

Kızını ve oğlunu sev benim yerime,okşa annesi:)doğunca resimlerini yollarsın bakarım,ikiz annesi olmak çok özel bişey ya,Rabbimin özel kullarındansın:)Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın sıhhatli bi şekilde inş..

Merhaba
Yazılarınızı baştan sona okudum. Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin.
İnşallah bende birgün buralara "hamileyim evet hamileyim" diye yazabilirim.
Sevgili Melitta çok güzel yazmışsın isimlerin anlamlarını. Bebeğim olursa birgün isim konusunda danışmak isterim.
Eminim çok güzel duygudur.
Sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi. Doğuma gittiğinizde n'olur olmayan herkese dua edin çünkü çok zor ve güç bir durum, doğumda dualar kabul olurmuş
Sevgiler

X