Şimdi ben gerçekten hamilemiyimmmm:) Hamdolsun Rabbime...

Simuzer

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
658
9
38
Kızlar beklenen adet günümde kanda değerim 174 çıkmıştı,1 gün geçince yani ertesi günü kan değerim 333 çıktı,şimdi hamilemiyim kesin?. Artar mı bu değer katlanarak?..

Kızlar beklenen adet günümde kanda değerim 174 çıkmıştı,1 gün geçince yani ertesi günü kan değerim 333 çıktı,şimdi hamilemiyim kesin?. Artar mı bu değer katlanarak?..

tabi artık hergn artacak o değerin artması vucudun bebeği tutmak için çaba göstermesi anlamına geliyo tabi mide bulantılarının başlamasına sebepte :) hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin

tebrik tebrik tebrik edıyrummm cnmmmmm sendde mıde bulantısı varmı?

hayırlı olsun cnm darısı bizlere inş..
belirtilerin nelerdii söyleyebilirmisin:)

hayırlı olsun cnm darısı bizlere inş..
belirtilerin nelerdii söyleyebilirmisin:)

Canım aslında tek belirtim 3-4 gün önce hissettiğim ağzımdaki metal tadıydı,ama yine de hamileliğe yormadım,hamile olduğumu öğrendikten sonra aklıma geldi,aa metal tadı hissetmiştim diye:)belim ve sol kasığım ağrıyordu ama zaten o ağrılar adetim yakınken ben de hep olur anlamadım o yüzden.geçen ay hamileyim diye çok ümitlenmiştim,istisnasız bütün hamilelik belirtilerini yaşamıştım resmen yaa:) Tabi hepsi psikolojikmiş:)bu ay gerçekten hamileyim ama hiç bi belirti yaşamadım ne hikmetse:)

valla bendee adet belirtileride var hamilelik belirtileride varr var da var pskolojim bouzldu bu ay.. 3. ayımız denememizde. inan bu aydan önceki 2 ay hiç bubkdr takılmamıştım..
umarım hamile kalırız cümleten:):):):)

Allah razı olsun canımm amin inş,Mevlam isteyen herkese nasip etsin inş.Hmm bu değer artmaya başlayınca mı mide bulantıları başlar,bunu bilmiyodum.. İnş bebişim güzelce tutunur annesine,peki kese nezaman görülür ki?. Benim SAT 21 Eylüldü. BAT ımda 18 ekimdi.

cnmmmmmm bendede aynı yaa hıc bır bulantı yokkk hıc bır tepki yokkk..annnemde bana dıokı sen anana cektın ananından olmadı bulantı flan dıoo..keske hep boyle gıtse negzl olurrr....karnımda acıkmıo ....rabbımesukur bı sıkıntı yok bakalım yarın doktora gıdecegım ac karnına yanıma gel dedı ne yapacak bılmyrummmm

Amiinnn canımm inş:) Tatlım biz de 2. denememizde tutturduk hamdolsun.6 aylık evliyim.geçen ay kılı kırk yardık günleri hesapladık,saatini denk getirmeye çalıştık vs vs. Bu ay çoğu korunmalı ilişki oldu,geçen ay okadar umutlanmışım ki kan testinde negatif sonucunu görünce depresyona girdim resmen,o yüzden eşim tekrar üzülmeyeyim diye kendine gel biraz toparlan ondan sonra deneriz bebek faaliyetlerine başlarız dedi ve korundu,bi keresinde condom alamya üşendik,amaaann zaten olmuyo hemen baksana dedik ya Allah bismillah durumları oldu:)yani bu ay 2 kez korunmasız ilişki oldu,diğerlerinde hep korunduk,stres asla yapma ve ilişki esnasında bebeğe odaklanma,anın tadını çıkar bak nasıl oluyor,ve kendimi olamz diye öyle bi şartlandırmışım ki kendimi dinlemedim hiç,hiç bişeyi hamileliğe yormadım,Formülü Free olcaksın:)

Tatlım kesene bakmak için çağırmıştır:) Doktor bana da bi hafta sonra gel ama sıkışık idrarla gel ultrasonda kesene bakalım dedi,Tatlım inş bulantılarımız olmazz,ben çalışıyorum bi de çok zor olur.Dersin ortasında mide bulantıları feci olurdu heralde

yemekyemeden gel dedı bana..bakalım ınşlllah bulantıolmaz hayrlısı olsun daaa..benhala ınanamıyrum yaaa

merhaba arkadaşlar bende yarın keseyi görmeye gidicem dualarınız benimle olsun
cok heyecanlıyım 5. haftaya gırdım bugun
en son salı gunu değerimi ölçtürdüm 2225 cıktı...
şöyle bir durumda var daha hangi dr gıdıceğime net karar veremedım
yarın gıdıceğim istanbul b.köyde özel bir muayahane

aranızda medilife giden var mı acaba? orasını düşünüyorum ama

Teşekkür teşekkür teşekkür ediyorum:) Hayır tatlım şükür mide bulantım yok ama iştahsızlık başladı,yemek yemek istemiyorum hiç...

ilk defa bugün canım bişi istemiyo dedim eşime...ve yoğurt yedim mesela kokusu farklı geldi ağzıma almak istemedima ama iyi beslenmek için zorladım kendimi

esrarod benımde 2808 cıktıı cnmmm....istnbulu hıc blmıyrum tebrik edıyrum senı sımdıden....bılgılerımızı paylasalım cnmm..hamişlik donemıızce beraber olalımmm

Hmm orayı bilmiyorum ama Beşyüzevler Şafak hastanesindeki Defne DALAR DİLEK varmış onu tavsiye ettiler,ben de 10 gün sonra ona gideceğim inşş.İlk olarak devlet hastanesine gittim.

bende tebrik ederim canım seni asel43

hımmm bakalım artık araştırıcam biraz daha.. doğrusu devlet hastanesine gitmkek istemiyorum
pek iyi şeyler duymuyorum devlet hastanelri ile ilgili..

gerçekten beraber kalalım asel43 ben yarın görür görmez keseyi
haber vericem zaten:) sende yazarsın merak ediyorum cok
bu değerlere göre gözükmesi lazım diyorlar gerci bende ilk gidicem
ayy vallahi çok fena heyecanlıyım :)))

bende tebrik ederim canım seni asel43

hımmm bakalım artık araştırıcam biraz daha.. doğrusu devlet hastanesine gitmkek istemiyorum
pek iyi şeyler duymuyorum devlet hastanelri ile ilgili..

Devlette ki doktorum da çok tatlıydı,orta yaşlı bi beydi,kalabalığa rağmen çok güzel ilgileniyor,detaylı bilgi veriyor.Benim için hastaneden ziyade,doktor önemli.

aynen esracım aynen ben sabah 10 gıbı gıdıcemm.haber verırım tatlım burdannn ınşalllah gzl haberlerımızı alırızzzz..saglıcaklaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…