Silinme islemi hakkinda

çift konular sadece kapatılacak mrhaba,nerdessiiiin vs türü mesajlar silinecek bilgi içermeyen konularda ilk 5 saat içinde silinecek sonrası kapatırız:)

Burayı okumamıştım şimdi gördüm
Burçlar ve tarotta dün ve bugun tarıhli tekrar konuları kilitlemiştim oysaki silinebiliyormuş ilk 5 saat içinde olanları yani öylemi ...
Burçlar ve tarotta kilitli konulardan ilk sayfada konu yokmuş gibi görünüyor
şöyle birşey yapılamzmı peki konu tekarı bulunup konu kilitlendi diyelim
1 hafta kalsın üyede görsün sebebini sonra silinsin tamam daha öncekilerde böyle yapıyorduk ama üye anlamıyordu konu tekrarı olduğunu linke bakmıyorlardı ama konu içinde olduğunda hem linke bakıyorlar hemde konu tekrarı yaptıklarını daha iyi anlıyorlar bence

Ben de senin gibi yapayım en iyisi.. Yeni kurallar sonrasında sadece kilitliyordum ben de senin gibi.. Son iki gündür, saatine bakıp 5 saati geçmemişse silmeye başladım.
Her defasında bu bilgi içeriyor mu diye bakacağıma (çünkü bu çok da objektif olabileceğim bir durum değil açıkçası :roflol:) direkt kilitlerim gider.. Neme lazım.. kaydirigubbakcemile5

Yok tatlım.. benzer/tekrar konular silinmiyormuş. Sadece kilit.:1no2:

Boş içerik / anlamsız konular beş saat içinde silinebiliyor.

Yok tatlım.. benzer/tekrar konular silinmiyormuş. Sadece kilit.:1no2:

Boş içerik / anlamsız konular beş saat içinde silinebiliyor.

Sonunda orta yolu bulduk galiba...kaydirigubbakcemile5

He bide gereksiz merhaba boş mesaj falan onlar da siliniyor a.s

arkadaşlar ben bugün iki konu sildim..
yeni açılan tekrar konuları...taze taze yakaladım..
5 saat içinde silinebiliyor...
eski tekrarlar da kilitleniyor...
sevgiler hepinize...

5 saat icinde islem yapilabiliniyor arkadaslar link atip tekrarsa silme yapabilirsinizşutarafagitti

İlk sayfadan son sayfaya kadar okudum. Son alınmış kararlarıyla anladım. Tamamdır. :lepi:

aslında bu topiğin silinmesi gerekiyor sanırım
zaten detaylı bir açıklama var
kararlar çok çabuk değişiyor
biz bile yetişemiyoruz artıkkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…