Silikon Ameliyatı Küçük Protez ve Dekolte Sorunu

Alıştıkça küçük geliyor olabilir sadece boy DEĞİL ki omuz yapısı kemik kapısı gerdan genişliği hepsi herkese göre değişir inanın. Sizde 300 çok doğal durur bana çok büyük olur misal. Ama naçizane tavsiyem doğal görünüm,küçük meme değil ama küçüğe yakın orta boy meme hep daha elit geldi bana :) o yüzden o ebat tercih ettim:) sizin doktorunuz da eminim size uygunu seçmiştir. Beklentinizin karşılamazsa ileride değişirsiniz ama ben bu ameliyat acısını gördüm yaaaa birdaha tövbe büyük de küçük de olsa ıhhhh elletmem :) benim süreç çok zor geçiyor

Bende istemem Allah'ım korusun ameliyattan ziyade o direnler çıkarken canımdan can gitmisti :)

Canım bugün doktoruma sordum ,meme yapınla ilgili memen ayrık ise istersen 500 cc taktır ayrık dururmuş benim de ayrık ben daha çok seviyorum böyle. Südyen taktığında birleşir ama merak etme. Burda küçük diye ayrık diyenlere inanma büyüse de aynı durur yapısal

Ya gerçekten mi çok mutlu ettiniz beni Herjes küçülüyor dedikçe verdiğim 40 bine mi acıya mı bide 2. Ameliyat İçin bütçe ayarlamak İçin düşünüceklerime su serptiniz çok teşekkürler
Merhaba siz kaç cc ve hangi tip seçtiniz benimde bu ayın 24 de ameliyatım var 350cc yüksek profil kullanılacak 1,66 boy 57 kilodayım iki doğum yaptım ve göğüslerim küçüktü içleri boşaldı emzirmeden kaynaklı çok mutsusuz şimdide küçük mü olur acaba diyorum çok fazla yorum okudum kafam karıştı

Merhaba bende bu ay olucam 350cc karar verdik doktorumla burda küçük oldu küçük oldu yorumlar okuyunca bende bir endişeye kapıldım ne kadar sürede sizin göğsünüz şekil aldı acaba

1,81 boyunda arkadaşıma 330 takılmış yıllar önce. Büyük görünüyorlar, dekolte giydiğinde kendini belli ediyor göğüsler. Ama bunun da göğüs yapısıyla alakalı olduğunu düşünüyorum artık. 400 taktırıp memnun olmayanı bile okudum.

Merhaba bende bu ay olucam 350cc karar verdik doktorumla burda küçük oldu küçük oldu yorumlar okuyunca bende bir endişeye kapıldım ne kadar sürede sizin göğsünüz şekil aldı acaba
Benim dikleştirme de oldu o yüzden daha uzun sürdü şekil alması takriben 4 ay falan sonra şekil alıyor.

Merhaba ben 1.70 -57 kg ve 335 takıldı az dokum vardı küçük gibiydi fakat şimdi iyi geliyor sanki gözüm alıştı 20 gün oldu motiva full 335 cc Dr sporcu olduğum İçin kaslar izin vermedi daha büyük denemiş gerçi Buda gayet dolgun dik duruyor Sizedd şimdiden geçmiş oksun diliyorum

Tam olarak aynı durumdayız 270cc tam 1 hafta oldu ameliyat olalı benimde çok fazla boşluk var ve küçük geliyor gözüme he hoş öncesinde hiç yoktu ondan üzmüyor bu durum ama araştırdığım kadarıyla yaklaşık bi 2 ay içerisinde ödemler gidicek ve dekolte kısmı silikon oturdukça birleşicek ondan gerilme ve cerrahi sütyenin kullanmaya devam et derim

Canim hevesini kırmak gibi olmasın da öyle olmuyor maalesef. Olursa da meme yapın düzgün demektir, daha doğrusu estetik açıdan daha hoş görünen bir yapıya sahipsindir. Benim 5 ay olacak şekillendi iyice ama ortası ameliyat olmadan önce nasılsa yine öyle yanlardan dolgun görünüyor

Bende bu ay ameliyat olacağım 250 cc çok mu küçük ben büyük olmasını istemiyorum fakat hiç fark olmaz diye de korkuyorum birde ağırlık kaldırırken sorun oluyor mu en fazla ne kadar ağır bir şeyler taşıdınız? O kadar çok yorum okudum ki iyice kafam karıştı

Doktorunla konuş büyük istiyorsan büyük istediğini söyle ama büyük olmasını istemiyorsan da doğal görünmesini istediğini söyle. Ağırlık konusunda ben çok dikkat ettim. Ağırlığı geç kollarımı 1 haftada minimum seviyede oynattım. Yaklaşık 10 gün sonra da uçağa bindim, tek başımaydım kol çantam vardı bi tek. Sonra yavaş yavaş gündelik işlere devam ettim ama göğüs kaslarımı zorlamayacak şekilde 1 ay dikkatli oldum

Merhaba fotograf paylaşır mısınız dün ameliyattan çıktım bu konuyla ilgili yeni başlık açtım ortasi boş.fuze gibi biri sağa biri sola bakıyor düzelecek mi

Siz de fotoğraf paylasabilie misiniz dün ameliyattan çıktım aynı sorun bende de olacak galiba. Damla yapılsaydı boyle olmayacak mıydı

Bencebüyük silikon kullansaydı dekolte kısmı oluşurdu ama suanda kötü durmuyor bence cok güzek gozükuyorlar.
Merhaba. Bende büyük silikon kullanıldı (tabanı 12 cm) dekolte birleşik olmadı. Ben öncesinde çok doktorla görüştüm. Meme yapınız ayrıksa silikonla çok da değişmiyor. Örneğin 2 parmak mesafe varsa bu değişmiyor. O boşluk hep oluyor. Bir de Realself'ten çok fazla fotoğraf inceledim. Meme yapısı ayrık olup ameliyat sonrası birleşen hiç fotoğraf görmedim. Böyle bir örnek varsa fotoğraf paylaşılsın, biz de görelim. Memenin ayrık olması da kaburganın yuvarlak yada düz oluşuyla ilgiliymiş.

Bu nasıl oluyor? Ben birkaç doktorla konuştum, ayrık olan birleşmez dediler.

Merhaba fotograf paylaşır mısınız dün ameliyattan çıktım bu konuyla ilgili yeni başlık açtım ortasi boş.fuze gibi biri sağa biri sola bakıyor düzelecek mi
Canım daha dün ameliyattan çıkmışsın neyin kafasındasın ya birkaç hafta bi sabretseydin bari

Bu nasıl oluyor? Ben birkaç doktorla konuştum, ayrık olan birleşmez dediler.
Vala canım ben de anlamadım, insanlar öylesine ortaya konuşuyormuş gibi geliyor. Bı hanımefendi bana doktorunun adını verdi. Doktoru meme ameliyatını bırakıp saç ekimine yönelmiş tamamen alanında öyle uzman bir doktormuş yani

Kızlar ben ameliyat olalı 45 gün oldu fakat dikiş yerinin biraz üstünde nohuttan biraz büyük bir beze gibi bir şey var içinde sizce nedir

Kızlar ben ameliyat olalı 45 gün oldu fakat dikiş yerinin biraz üstünde nohuttan biraz büyük bir beze gibi bir şey var içinde sizce nedir
Canım sence mantıklı mı burada böyle bir soru sorman? Burada moralini bozmaktan başka bir işe yaramaz gelen cevaplar. En iyisi git doktora muayene ol sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…