Silik gebelik testi

LadyyyCC

♓🦄💮
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2022
607
471
Merhabalar, dün ve bugün test yaptım böyle çıktılar. Karartma yapınca fotoğrafta belli oluyor. Gözle bakılınca zaten silik. Yarın kan vermeye gideceğim ama öncesinde böyle olan var mıydı? Bat geçen aya göre bu pazartesiydi ama normal zamana göre yarın. Testlerin markası da farklı bu arada.

Eklentiler

• IMG_20220706_210537.jpg
    IMG_20220706_210537.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 278
Adetiniz geçti mi ve idrarı damlattiktan ne zaman sonra silik çıktı. Eğer 5 10 dk icinde ciktiysa bence var gibi 🤗
İlk 5 dakikayı geçmeden çektim fotoğrafları, geçen ay 24 gün oldum bu ayda aynı olacağımı varsayarsam geçtiğimiz pazartesi olması lazımdı yani geçti. Ama önceki aylar da 28 gündü ona göre de yarın adetim ama hiç adet belirtim yok. Yorum için ayrıca teşekkür ederim.🌸

Elinizde 1 tane daha test varsa yarin bir daha yapin yine silik cikarsa kan verin. Umarım hamilesinizdir 😊
Testim kalmadı yarın sabah hastaneye gidip vereceğim hem kan vermek için hem kontrol için. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim daha iyileri sizi bulur umarım.🌸

hastaneler sağlık ocakları kapalı bosuna gitmeyin. bence 1 2tane ergen test alın orda daha net belli olur:KK39:

Özel hastaneye gidiyorum, burda devlet hastanesinde 1 buçuk senedir randevu bulamıyorum ne yazık ki.🫤
gerçi haklısınız hangi bölüme randevu alınıyo ki... özelde kan testi aynı gün çıkıyor zaten lütfen sonucu yazın merak ediyorummm.. bu arada çizgi belli oluyor gerçekten. çok heycanladım bendee :KK54:

gerçi haklısınız hangi bölüme randevu alınıyo ki... özelde kan testi aynı gün çıkıyor zaten lütfen sonucu yazın merak ediyorummm.. bu arada çizgi belli oluyor gerçekten. çok heycanladım bendee :KK54:
Karnımda regl ağrıları var çok da ümitli değilim, testlerin yanılma payları da var. Çıkınca muhakkak paylaşacağım.❤️

Doktora gösterince pozitif kabul edebileceğim bir değer değil, 2 gün sonra yine kan ver 15 üstü olursa pozitif kabul edebiliriz dedi.🫤

ÇOok başında yakaladın o yüzden 5 çıktı sağlıklı bi şekilde yükselecigine eminim çoook mutlu oldum gerçektennn:KK68::KK68::KK200::KK200::KK200:

Karnımda regl ağrıları var çok da ümitli değilim, testlerin yanılma payları da var. Çıkınca muhakkak paylaşacağım.❤️
Canım benim de adetim gecikti 5inde gelmesi gerekti seninki gibi silik çizgi çıktı hem baş bel kasık ağırlarım var sanki adet olacak gibi . Bel baş ağrısı çektin mi sen

Canım benim de adetim gecikti 5inde gelmesi gerekti seninki gibi silik çizgi çıktı hem baş bel kasık ağırlarım var sanki adet olacak gibi . Bel baş ağrısı çektin mi sen
Belimde rahatsız edici bir ağrım yok, hafif ağrı. Karnım regl olacak gibi ağrıyor yanıyor. Baş ağrım da yok henüz.🤗

X