Silik gebelik testi hakkında yardım...!

foreveryours

Çınar'ım....
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
1.091
88
Kızlar merhaba daha önceki konumdan hatırlayanlar vardır..Eylül ayında boş gebelik nedeniyle kürtaj olmuştum...Geçen ay 3o nda hastalandım..Dün test yapmıştım negatif çıktı..Bugun test yaptım böyle bir çizgi çıktı..Ümitlenmekte istemiyorum ama bi yardımcı olabilirmisiniz..Geçen hamile kaldığımdada böyle bir çizgi çıkmıştı..Kasıklarımdada ağrı var..hamilemiyim acaba...:26:

kan testi yaptır çünkü dün bende test yaptım direk net bi şekilde tek çizgi çıktı silik olunca ne anlama geliyo bilemedim şimdi

reglim gecikti aslında mevsim geçişlerinde hep böyle olur ama bu ay korunsak mı korunmasak mı arası bi dönemimiz olmuştu o arada kündeye gelmiş olabilirim demiştim ama gelmemişim cart diye tek çizgi çıktı :KK1:

Silik çizgiyi küçümseme ama bir kan testi de seni bekliyor gibi görünüyo gec döllenme falan olmuş olabilir, eğer negaetif olsaydı silik bile olsa cıkmazdı diye düşünyrm.

Ortada cocuk falan yok ben heyecanlandım burda teyze oluyorum diye :KK1:

Silik çizgiyi küçümseme ama bir kan testi de seni bekliyor gibi görünüyo gec döllenme falan olmuş olabilir, eğer negaetif olsaydı silik bile olsa cıkmazdı diye düşünyrm.

yok anacım sadece tek çizgi çıktı bu sabahta bi uyandım kan gövdeyi götürüyo mevsimsel sapıtma sadece,ama baharda düşünüyorum hamile kalmayı nisan mayıs gibi inşallah olur

sen fazla heyecan yaptın galiba,hatlar karıştı :KK53:

nemesisin silik değil tek çizgi çıkmış.konu sahibinin silik çıkmış:)

konu sahibi,silik bile olsa eğer 2.çizgi varsa gebelik de vardır diye biliyorum ben.

iyi bari ben de öğrenmiş oldum diyosunuz ki ikinci çizgi olsunda isterse silik olsun :)
hadi hayırlısı inşallah hamiledir konu sahibi

Kızlar testin resmini ekliyorum.

Arkadaşım gözün aydın hamilesin. Kalıbımı basarım bu test pozitif. Silik olmasının nedeni henüz vücudundaki hormonların yeteri kadar artmamış olması. Ama neticede idrarında Hcg hormonu tespit edildi demek bu. Allah tamamına erdirsin inşallah.

Arkadaşım gözün aydın hamilesin. Kalıbımı basarım bu test pozitif. Silik olmasının nedeni henüz vücudundaki hormonların yeteri kadar artmamış olması. Ama neticede idrarında Hcg hormonu tespit edildi demek bu. Allah tamamına erdirsin inşallah.

inş öyledir..Hastaneye gidicem kan testi yaptırmaya..Heyecanlıyım bide ümitlenmiyim diyorum..Bakalım artık

canim gozun aydin benim kizimdada oglumdada bundan daha silik cikmisti bikac gun sonra testi yenilersen daha belirgin oldugunu gorursun

inş öyledir..Hastaneye gidicem kan testi yaptırmaya..Heyecanlıyım bide ümitlenmiyim diyorum..Bakalım artık

canım aynı benim testim gibi....

inş. hayırlısıyla hamilesin.gözün aydın....

bende de böle silik çizgi hattta b-hcg değerim çok yüksek ama ne kese ne bişey...sonrası mı...?

nurtopu gibi oğlum...

inş. hamilesin.

X