Silik gebelik testi hakkında yardım...!

Resimdeki teste göre muhtemelen hamilesiniz.

Kan testi ile kesinleştirin bence.

İnşallah sağlıkla gelmiştir meleğiniz.

Benimde evde yaptığım test aynen bu şekilde çıkmıştı.

Kızlar merhaba daha önceki konumdan hatırlayanlar vardır..Eylül ayında boş gebelik nedeniyle kürtaj olmuştum...Geçen ay 3o nda hastalandım..Dün test yapmıştım negatif çıktı..Bugun test yaptım böyle bir çizgi çıktı..Ümitlenmekte istemiyorum ama bi yardımcı olabilirmisiniz..Geçen hamile kaldığımdada böyle bir çizgi çıkmıştı..Kasıklarımdada ağrı var..hamilemiyim acaba...:26:

bende de silik çizgi çıkmıştı.hem de testten 1 saat sonra ve hamileydim.bence hamilesin.

Kızlar testin resmini ekliyorum.

canım kan testi yaptırman en dogrusu ama büyük bi ihtimalle hamile olabilirsin.benimde adetim bigün gecikmişti test yapmıstım aynı sennki gibi cıkmıstı 3 gün sonra kan testi yaptırdım emin oldum hamileymişim :) inşş sennde hamişsindir

henüz cok yenii oldugu içindir ilerleyen günlerde tekrar yaptır yükselecegini görürsün günden güne yükselicek

Teşekkür ederim doktor çıktı o ara gösteremedim sonuçlarımı rahmin kalınlaşmış hamilesin dedi..Yarın gel ilaç vereyim dedi.Gidicem işte belkide daha adet günüm 1 gün geçti belkide ondandır

tatlım hayırlı olsun. değerin 5'in üzerinde ise pozitif olarak yorumlanıyor. değerin düşük veya değil diye kafanı karıştırma bu değerin belli bir standardı olacak diye bir kaide yok.

Beta values main chart

bu verdiğim linkte beta hcg değerleri gösteriliyor. bak senin gibi adet geçmiş günü olup da değeri 1 çıkanlar bile var döllenme tarihinle ilgili de olabilir. çok merak ediyorsan testi 2 gün sonra tekrarlatmanı da tavsiye ediyorum. kalbini temiz tut, Allah'tan hayırlısını iste. Allah sana da tüm isteyenlere de hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin.

X