Silik çizgimi bakarmısınız

eseminn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
51
13
22
Öncelikle pcosluyum ve adet düzensizliğim var
Bu ay 18 gün adet gecikmesi yaşıyorum
7.gün gecikmede yaptığım test negatifti
16.gün yaptığım test anımda silik çizgi oluştu bu ilk defa gördüğüm bişeydi ve açıkçası umutlandım hemen ikinci bir test aldım dijital olanlardan ve onda negatifi gördüm malesef yıkıldım resmen tam umutlanmışken
Ne yazıkki şuan kan testi imkanımda yok testi aşağıya ekleyeceğim lütfen yardımcı olun

Hemen oluşmuş bir de pembelesme var. Hemen kan testi yapma bir kaç gün sonra tekrar idrar testi dene bak koyulaşma var mı bende bu ay hamile olduğumu öğrendim böle silik oldu iki gün arayla yaptıkça daha belirgin olunca kan verdim bende pozitif çıktı umarım sende hamilesindir ki öyle görünüyor cnm rabbim isteyen herkese nasip etsin

Çift çizgi gibi duruyor ama başka test yaptınız mi

Evet öyle yapıcam ama hemen ardından yaptığım test negatifti o yüzden üzüldüm biraz

Evet dijital test yaptım
Bi kaç gün sonra tekrar test yapabilirsiniz ama en sağlıklı sonucu kan testiyle yapılan böyle bi imkanım yok demişsiniz o yüzden tekrardan bi test alıp bakarsınız benim de çok silik çıkmıştı 2gun arayla yaptım gittikçe netlesmisti çizgi inşallah sizin de öyle olur. Hayırlı ve afiyetlisiyle olsun inşallah

Pcoslu olup adet gecikmesi yaşayan ve testi silik çıkanlar kimyasal geçiriyor genelde bunca zaman forumda gördüğüm bu oldu. Kasıklarda ağrı varsa gelir sanırım, yılmadan devam edin sağlıklı yumurta olunca tutar illaki

İnşallah canım

Test markalarında farklılık olabiliyor malesef ki yanıltıcı sonuçlar da olabiliyor , bu teste göre var gibi duruyor ama ilk idrarla tekrarlsyin sabah

Test markalarında farklılık olabiliyor malesef ki yanıltıcı sonuçlar da olabiliyor , bu teste göre var gibi duruyor ama ilk idrarla tekrarlsyin sabah
Evet normalde pek güvenmiyorım testlere daha öncede her zaman sonradan oluşan çizgiler oluyırdu bu defa anımda çıkması umutlandırdı beni yarım tekrar yapacağım kısmet

Evet normalde pek güvenmiyorım testlere daha öncede her zaman sonradan oluşan çizgiler oluyırdu bu defa anımda çıkması umutlandırdı beni yarım tekrar yapacağım kısmet
Evet yarın tekrarla bana da bu ay böyle çıktı ve adet oldum üzmek istemem ama bazen oluyor

Bu adet olursam letresana başlayacağım zaten biraz incir ve soğan kürü yapacağım hayırlı vakit ne zaman ise ozaman gelecektir eminim

Bu adet olursam letresana başlayacağım zaten biraz incir ve soğan kürü yapacağım hayırlı vakit ne zaman ise ozaman gelecektir eminim
Ben her gün 2 3 yaş incir yedim sabah aç karnına biraz da akşamları adet olunca başladım yemeye o ay güzel yumurtam gelişti bunu dene, manavlarda vardır hala bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…